2022’de Daha Sportif Bir Hayat Amazfit GT 3 Akıllı Saat Serisiyle Mümkün

Akıllı giyilebilir ürünler pazarının küresel markası Amazfit, GTR 3 Pro, GTR 3 ve GTS 3 modeli akıllı saatleriyle 150 spor moduyla sporcuları ve spor severleri 7 gün 24 saat destekliyor. GT 3 serisi akıllı saatlerinin koşu antrenörü kullanıcıları daha fazla egzersiz yapmaya ve sınırlarını zorlamaya teşvik ediyor.

Yeni Amazfit GT 3 Serisi akıllı saatlerinin Virtual Pacer işlevi, dayanıklılık, kardiyovasküler performans, mesafe, zaman ölçümü gibi özellikleriyle klasik antrenman hedeflerinde kullanıcıların kendilerini aşma arzularına ulaşabilmeleri için tasarlandı. Yeni akıllı saat serisi koşuculara, uzmanlar arasında “Tavşan Modu” olarak bilinen özel “Virtual Pacer” eğitim asistanını sunuyor. Bu sayede kullanıcılar kendilerini geliştirmek ve sınırlarını aşmak için motive olabiliyorlar.

Akıllı Sağlık. Akıllı Spor. Akıllı Sen.

Amazfit GT 3 Serisi akıllı saatlerinin ana misyonu her şeyi en kolay versiyonuna indirgemek üzerine kuruludur. Yüksek performanslı bu akıllı saatler, sezgisel bir kullanıcı ara yüzüyle kapsamlı, kısmen özelleşmiş spor ve fitness işlevleri sunuyor. Çığır açan 6PD (fotodiyot) BioTrackerTM sensör teknolojisi tüm temel sağlık ve spor verilerini daha da hassas bir şekilde ölçüyor. Tescilli Zepp OS işletim sistemi, saatleri son derece hızlı ve güçlü kılıyor. Serideki her üç model de yüksek düzeydeki işlevselliklerini çok yüksek kaliteli görünümlü, zamansız saat tasarımıyla buluşturuyor. Bu saatler ayrıca kişinin her türlü kıyafeti ve ruh haliyle uyumlu 150’den fazla saat ara yüzü kullanıcının o anki durumuyla muhteşem bir uyum yakalıyor.

150 spor modu. Otomatik algılama. PeakBeats.

Yeni Amazfit serisinin tüm modellerinde, bisiklet, yüzme, cross-trainer, açık ve kapalı koşunun da içerisinde bulunduğu sekiz ortak aktivitenin otomatik olarak tanınmasını içeren 150 spor modu bulunuyor. Antrenman Geçmişi ve antrenman durumu uygulamaları kişinin performans seviyesini ve fiziksel uygunluğu analiz ediyor. PeakBeats performans algoritması, eğitimin temel optimizasyonunu sağlıyor. Su atında bile kalp atış hızını hassas bir şekilde kaydedebilen yeni 6 noktalı sensör sistemi, tüm önemli verilerin sürekli olarak ölçülebilmesini sağlıyor.

Tüm değerler. Tek dokunuş. Tek bakış.

Amazfit akıllı saatleri sadece spor sırasında değil, 7 gün 24 saat tüm sağlık verilerini kaydedebiliyor. Yeni tek dokunuş işlevi, tek bir parmak dokunuşuyla yalnızca 45 saniyede dört farklı değeri (kalp atış hızı, kan oksijeni, stres düzeyi ve solunum hızı) ölçümlüyor. Kapsamlı uyku analizi yalnızca derin uyku ve REM aşamalarını ölçmekle kalmayıp, aynı zamanda solunum kalitesini de izliyor.

Amazfit internet adresine linkten ulaşabilirsiniz : https://tr.amazfit.com/

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir