Acer Aspire C27 Hepsi Bir Arada Bilgisayar

En yeni 11. Nesil Intel® Core™ i5 ve i7 işlemci seçenekleri ile gelen Acer Aspire C27 serisi, güçlü performans özellikleri sunuyor ve yer tasarrufu sağlıyor. Hepsi bir arada bilgisayarlar, ince tasarımları ve kolay kurulumları ile son yıllarda hem ev hem de ofis kullanıcıları için etkileyici bir bilgisayar deneyimi sunuyor.

Güçlü performans özellikleri dikkat çekiyor

En yeni 11. Nesil Intel® Core™ i5 ve i7 işlemci seçenekleri ile gelen Acer Aspire C27 (C27-1655) hepsi bir arada bilgisayarlar ile ister içerik oluştururken ister görüntülerken eksiksiz bir performans ve parlak görüntüler elde etmek mümkün. Yer tasarrufu sağlayan ince yapısıyla öne çıkan cihaz, son derece güçlü bir hepsi bir arada bilgisayar deneyimi sunuyor.

Aspire C27 (C27-1655), sahip olduğu NVIDIA® GeForce® MX330 GPU sayesinde güncel içerikleri kolayca düzenlemeyi sağlıyor. Bu kombinasyon uygulamaları seri bir şekilde çalıştırmanın yanı sıra, fotoğraf ve video düzenleme için de yeterli alan sağlıyor.

Daha büyük ekran alanında capcanlı görüntüler

Acer C27 serisi, 27 inç büyüklüğünde FHD ekranı ile son derece net ve gerçekçi görüntüler sunuyor. Ekran/gövde oranını %92’ye çıkaran dar çerçeveleri ile ekran deneyimine yeni bir boyut katan C27, izleme zevkini veya iş verimliliği artırmak için HDMI çıkış yuvası ile cihaza ikinci bir monitör bağlama seçeneği sunuyor. Cihazın dahili monitörü ise 178° görüş açısıyla gölge ve kontrastlar, her açıdan aslına sadık kalıyor.

Deneyim odaklı detaylarla süslü bir tasarım

Hepsi bir arada bilgisayar, 4 adet USB 3.2 Gen 2 bağlantı noktası ile çevre birimleri ve depolama cihazlarına kolayca bağlantı kurmanızı sağlıyor. Wi-Fi 6 (802.11ax) kablosuz bağlantı ile de internete kablosuz olarak bağlanmayı kolaylaştırır. C27 serisi 4 kg ağırlığı kadar 450 x 615 x 7,2 mm’lik boyutlarıyla hem çalışma masası üzerinde minimum yer kaplıyor hem de istendiğinde kolayca yeri değiştirilebiliyor. Monitörün -5° ila 25° arası eğilebilen ekranı ideal izleme pozisyonunu ayarlamayı sağlarken, V şeklindeki sağlam standı da ekstra denge katarak konforlu ve keyifli bir bilgisayar deneyimi ortaya çıkartıyor.

Öte yandan kullanıcılar, gözlerin rahatlığına odaklanan iki farklı teknoloji sayesinde daha konforlu bir deneyimi garantiliyor. Acer Bluelight Shield™ kişinin mavi ışığa maruz kalma seviyesini minimuma indiriyor. Flickerless™ teknolojisi ise LED panelin doğasında olan titreşimi en aza indirerek kullanıcıların çok daha rahat bir ekran deneyimi yaşamasına yardımcı oluyor.

Acer Aspire C27-1655 Intel Core i5 1135G7, 7.999 TL; Acer Aspire C27-1655 Intel Core i7 1165G7 ise 9.562 TL fiyatla satışta.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir