Bambi Yatak Robot Süpürge Kampanyasını Anneler Günü’ne Özel Uzattı!

Bambi Yatak, son yılların en popüler ev yardımcısı robot süpürge hediyeli kampanyasını Anneler Günü’ne özel olarak uzattı. Kampanya kapsamında Borjen, Magnasand Therapy, Clima Naturel ve Bamboo Sleep modeli yatak setini annelerine alanlar, ayrıca Fakir markalı robot süpürgeyi de ona hediye etmiş olacaklar. 

Yatak sanatının mimarı Bambi Yatak, yoğun ilgiyle karşılanan robot süpürge kampanyasını Anneler Günü’nü de kapsayacak şekilde uzattı. Bambi imzalı yatakların çok beğenilen Borjen, Magnasand Therapy, Clima Naturel ve Bamboo Sleep modellerinin herhangi birinin yatak setini annelerine hediye etmeyi tercih edenler, üstün Alman teknolojisi devi Fakir’in robot süpürgesiyle de annelerinin kalbini bir kez daha kazanacak. 

Sınırlı sayıda ürün için geçerli

Sınırlı sayıda ürün için geçerli olan kampanya kapsamında Borjen, Magnasand Therapy, Clima Naturel ve Bamboo Sleep modelleri dahilinde 150×200, 160×200, 180×200 ve 200×200 ölçülerinde yatak, baza ve başlıktan oluşan yatak setiyle hediye edilen robot süpürge Fakir’in Robert ll RS 720 modeli. Taksit seçeneklerinin de yer aldığı Bambi Yatak Fakir Robot Süpürge – Anneler Günü kampanyası hakkında detaylı bilgiye www.bambi.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir