BİM’de iPhone X Kuyruğuna Hazır Olun

1995 yılında 21 şube ile faaliyetlerine başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. günümüzde binlerce şube ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Genellikle “ucuz market” konsepti ile tanınan firma zaman zaman teknolojik ürünlerde fiyat avantajları ile de müşterilerinin kalbini çalıyor. Sony PlayStation serilerinde olduğu gibi…

Broşürleri dağıtıma çıkmaya başladığında, şube camlarına aktüel kataloglar asılmaya başlandığında bazı ürünler için vatandaşlar erken saatte kuyruğa girmeye başlıyor. Özellikle bu son kampanya ile ciddi bir kuyruk oluşma ihtimali de doğdu.

Piyasaya çıktığı ilk günden bu yana gündemde olan, zaman zaman eleştirilen, zaman zaman da övülen Apple iPhone X BİM raflarında yerini alacak.

BİM'e 1.100 TL indirimli iPhone X 64gb. geliyor.
BİM’e 1.100 TL indirimli iPhone X 64gb. geliyor.

iPhone X 64gb. modelini 4.999 TL satış fiyatı ile tüketici ile buluşturmaya hazırlanan BİM piyasanın yaklaşık 1.100 TL altında bir fiyat için kampanya yapmış oluyor.

Hemen aklınıza “bu kadar ucuzsa garantisi yoktur” gibi düşünceler gelmesin çünkü ürün Apple Türkiye Garantisi ile satılacak.

Tabii, ürünü yakın zamanda piyasa fiyatı ile almış olanlar muhakkak üzülecektir ama satınalma kararsızlığı yaşayanlar için iyi bir fırsat olacak.

Paylaş