Cebe Sığan Dev: Mavic Mini Fly More Combo

Profesyonel fotoğraf ve video çekimine olan ilgimiz sürekli artıyor. Her zaman yanımızda profesyonel bir fotoğraf sanatçısı da maalesef olamıyor.

Gittiğimiz harika bir yerdeki eşsiz manzarayı sadece beynimizdeki anı alanına mı kaydedelim? Aslında “anı yaşamak” güzel ama ileride pişman olmamak için kayıt altına almak da gerekiyor.

İşte bu noktada harika bir alternatifimiz var: DJI Mavic Mini Fly More Combo

DJI cebe sığan ama kalıplara sığmayan harika bir drone üretmiş. Esasında Mavic Mini modeli iki paket halinde satılıyor. Bizim incelediğimiz Fly More Combo’nun en büyük avantajı kutusundan 3 adet batarya çıkması. İnanın Mavic Mini ile vakit geçirmeye başlayınca üç bataryanın nasıl da güzel bir şey olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

Dilerseniz hemen bu noktada kutu açılışı videomuzu izleyebilirsiniz:

DJI Mavic Mini Fly More Combo ile neler yapabilirsiniz?

Aslında 249gr ağırlığında bir drone olunca hatta bu drone cebe de sığabilince pek bir yeteneği yok olarak düşünebilirsiniz. Yanıldığınızı anlamanız için ilk uçuşunuzu yapmanız yeterli!

Üç farklı kullanım modu ile (S, P ve C) birbirinden güzel sinematik filmler (dikkat edin videolar demiyorum, filmler) çekebilirsiniz. Video kayıt özellikleri: 2,7 K: 2720 × 1530 25/30 p ya da FHD: 1920 × 1080 25/30/50/60 p

DJI’ın mobil uygulamalarından Fly ile birlikte kullanılabilen Mavic Mini, hem Android hem de iOS telefonlar ile kullanılabiliyor. Oldukça kolay bir şekilde uçurulabilen Mavic Mini, üzerinde yer alan 3-eksenli gimbal ile başarılı filmler kaydetmenize olanak sağlıyor.

Cihaz QuickShots adı verilen 4 farklı sinematik moda da sahip. Bunlar; Dronie, Circle, Helix ve Rocket.

Her bir batarya ile 30 dakikaya kadar keyif dolu uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz DJI YouTube kanalında yer alan şu videoya bir göz atın.

Sanırım bu minik devin neler yapabildiği bu videodan sonra daha iyi anlaşılmıştır.

Fiyatı ne kadar?

İnternette birçok yerde farklı fiyatlarla bulmanız mümkün ancak yazıyı yazdığımız bu günlerde 3.200 – 3.500 TL aralığında satın alınabiliyor.

 

 

Paylaş

2 thoughts on “Cebe Sığan Dev: Mavic Mini Fly More Combo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir