Dünya’nın en acayip oyunundan acayip bir adım: İkincisi gelmeden üçüncüsü geliyor!

Muhtemelen kimsenin duyurulmasını beklemediği bir oyun olan Goat Simulator 3, bugün Summer Game Fest kapsamında farklı bir tanıtım fragmanı eşliğinde tanıtıldı. Dead Island 2 fragmanını gördüyseniz, bu fragmanı onun bir parodisi olarak tanımlayacağınıza eminiz.

Goat Simulator 3 neden beklenmiyordu diyorsanız karşılık kolay: Goat Simulator 2 diye bir oyun yok. Geliştirici Coffee Stain Studios, seriyi ikinci oyunu atlayarak direkt üçüncü oyununa geçiriyor. Nedeni ise… Onun da bir nedeni yok.

Stüdyo, daha da fazla kaos için oyuna dört oyunculu çok oyuncu modu ekliyor. Pilgor the Goat, çiftlik avlusu tecrübesinde bu sefer bulmak için birçok yeni sır, koleksiyon, vazife ve şapkaya sahip olacak.

Coffee Stain, açıklamasında şunları söylüyor: “İlk Goat Simulator’ın piyasaya sürülmesinden bu yana, keçi olmanın nasıl bir his olduğunu fark ettik. Son birkaç yıldır araştırma yapıyoruz ve bunu söylemekten memnuniyet duyuyoruz: Başardık! Goat Simulator 3 açık orta en büyük keçi tecrübesi. Verdiğiniz paraya kıymet mi? Kim bilir… Ancak pişman olacak mısın? Muhtemelen.

Goat Simulator 3, 2022 sonbaharında Epic Games Store, Xbox Series X – S ve PlayStation 5 için yayınlanacak. Bu listeye PC’de de ekleniyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir