Emirates Havayolu Business Traveller Ortadoğu Ödülleri 2019’da Beş Ödül Kazandı

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, Business Traveller Ortadoğu Ödülleri 2019’da En İyi First Class, En İyi Economy Class, En İyi Yolcu Sadakat Programı ve Ortadoğu’daki En İyi Lounge ödüllerine layık görüldü. Operasyonel mükemmelliği ve sıradışı ürün ve hizmetleri ile bilinen, dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi Emirates, ayrıca Dünyanın En İyi Havayolu Şirketi ödülünü de kazandı.

Business Traveller Ortadoğu Ödülleri, endüstriye öncülük eden profesyoneller ve önemli isimlerin katıldığı bir gala yemeğinde takdim edildi. Business Traveller Ortadoğu Ödülleri, derginin yazı işleri ekibinin yanı sıra, seyahat uzmanlarının oluşturduğu bir jüri tarafından değerlendiriliyor.

Emirates adına ödülleri teslim alan, Emirates İdari Başkan Yardımcısı ve Ticari İşler Başkanı Thierry Antinori’nin konuya dair yaptığı açıklamada: “Business Traveller Ortadoğu Ödülleri 2019’da bu beş ödülü almak, bizim için onur verici ve markamızın “daha iyi uçun” marka vaadimize paralel, etkili bir şekilde müşteriye odaklanarak, çıtayı yükseltmeye ve yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmeye devam etmesi açısından muhteşem bir teşvik. Emirates’in, küresel sahnede her geçen gün daha fazla öne çıkmasına yardımcı olan, sıradışı bir yolcu deneyimine yönelik yoğun çalışmalarından dolayı çalışanlarımıza teşekkür etmek istiyoruz” dedi.

Emirates çalışanları

Emirates ödüllerle döndü

Emirates, en son Mercedes-Benz S-Class’tan esinlenilmiş, titiz tasarım ayrıntılarına sahip, altı adet tamamen kapalı First Class Özel Süitleri bulunan, “ezber bozan” Boeing 777-300ER ile premium seyahatin ne olduğunu, yeniden tanımlamıştı. 1-1-1 düzeninde oluşturulan her bir süit, yerden tavana kadar sürgülü kapılar, 3.71 metrekare kişisel alan sunan, NASA’dan esinlenilmiş “sıfır yerçekimi” oturma pozisyonunu da içeren en son teknolojiler, orta koridordaki süitlere yönelik “sanal pencereler” ve kişisel video arama hizmetine sahip. En yeni “ezber bozan” Boeing 777-300ER uçakları, şu anda, Riyad ve Kuveyt’le birlikte, dünyadaki altı noktaya uçuyor.

Emirates ayrıca, 10 adet Boeing 777-200LR uçağının yeniden yapılandırmasını da tamamlamış durumda. Milyonlarca dolara mal olan yenileme çalışması, açık gri ve mavi renklerden oluşan en son renk paleti, ergonomik tasarımlı kafa yaslama yerleri ve genişletilmiş koltukları ile tamamen yenilenmiş Economy Class kabinini içeriyor.

Emirates ve flydubai’nin sadakat programı olan Emirates Skywards, Skyward Milleri kazanarak, uçuş, otel konaklamaları ve global markalara yönelik alışverişlerinde onları yeniden kullanmak isteyen 23 milyondan fazla üyeye sahip. Dubai Uluslararası Havaalanı (DXB) Terminal 3’te bulunan tüm yeni ve eski üyelerine, tek noktadan müşteri hizmeti vermek üzere Emirates Skywards Merkezi açan Emirates Skywards, yolculara kayıt ve profil oluşturmaya yönelik danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Şirketin, DXB Terminal Salonları A, B ve C’de bulunan, en yeni teknolojiye sahip First Class loungeları, premium müşterilerine, duş alarak yenilenme ve gurme mutfakların keyfini çıkarma imkânı tanıyor. 2,500’den fazla koltuk kapasitesi ile ödüllü lounge’u bir iş merkezi, a la carte yemek salonu, spa, özel bir duty free alanı, premium puro salonu ve ayakkabı boyama hizmetine sahip.

Paylaş

2 thoughts on “Emirates Havayolu Business Traveller Ortadoğu Ödülleri 2019’da Beş Ödül Kazandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir