ESET, Gelişmiş Kalıcı Tehditlere Karşı En İyi Çözümü Sunuyor

Siber güvenlikte dünya lideri ESET, üst üste üçüncü kez Radicati’nin 2022 Gelişmiş Sürekli Tehdit (APT) Koruması Market Quadrant raporunda ‘En İyi Oyuncu’ seçildi. İşlevsellik ve stratejik vizyon başta olmak üzere lider 10 güvenlik sağlayıcıyı APT Koruması çözümleri açısından değerlendiren raporda En İyi Oyuncu seçilmesi, ESET’in bu alanda süregelen mükemmeliyetini gösteriyor.

Radicati Market Quadrant, belirli bir teknoloji pazarının durumunu göstermek amacıyla kullanılıyor. Raporun bu sürümünde Gelişmiş Kalıcı Tehdit (APT) Koruması’na yönelik sıfır gün tehditlerinin ve kalıcı kötü niyetli saldırıların tespiti, önlenmesi ve iyileştirilmesi için bir dizi entegre çözüm birleşimleri araştırıldı.

Her ölçekte şirket için önemli

APT grupları, dünya genelinde kuruluşları hedef alan kötü ünlenmiş saldırıların bazılarının sorumluları arasında yer alıyor. Bu nedenle APT koruması, küçük büyük tüm şirketler için önemlidir. Yalnızca bir antivirüs veya kötü amaçlı yazılıma karşı koruma çözümü olmaktan çok daha fazlası olan APT Koruması, Radicati tarafından “sıfır gün tehditlerine ve sürekli kötü amaçlı saldırılara karşı algılama, önleme ve mümkün olduğunca iyileştirme sunan bir ürün” olarak sınıflandırılıyor. APT Koruması çözümleri, ESET’in XDR-uyumlu kurumsal yönetim platformu (ESET PROTECT Enterprise), gelişmiş tehdit savunması (ESET LiveGuard Advanced), uç nokta algılama ve tepki (ESET Inspect), itibarlı ağları (ESET LiveGrid®) ve tehdit istihbaratı (ESET tehdit istihbaratı geri bildirimleri ve APT raporları) gibi çözümlerini içeriyor.

Paylaş

One thought on “ESET, Gelişmiş Kalıcı Tehditlere Karşı En İyi Çözümü Sunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.