GoDaddy: Microsoft 365 Üretkenliği Artırmaya Yardımcı Oluyor

Uzaktan çalışmanın “yeni normal” haline gelmesine dikkat çeken GoDaddyMicrosoft 365 kullanmanın küçük işletme sahiplerinin ve girişimcilerin üretkenliklerini artırmalarına nasıl yardımcı olabileceğini anlattı.

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy (NYSE: GDDY), Microsoft® 365’in üretkenliği artırmaya nasıl yardımcı olabileceğini paylaştı. Farklı ihtiyaçlar için çözüm sunmayı amaçlayan dört farklı Microsoft® 365 planı sunan GoDaddy, Türkiye’deki müşterilerine işlerini daha kolay ve verimli bir şekilde yürütmelerine yardımcı olmak için kolay kurulum ve uzman desteğinin yanı sıra akıllı bulut hizmetleri ve gelişmiş güvenlik sağlıyor. Profesyonel e-postanın yanı sıra yaygın olarak kullanılan Word, Excel ve PowerPoint gibi programları bulut üzerinden sağlayan Microsoft® 365, küçük işletme sahiplerinin ve girişimcilerin ekip halinde çalışabilmelerini, mobil olmalarını ve iletişim kurmalarını kolaylaştırıyor.

GoDaddy Türkiye ve MENA Kıdemli Bölge Direktörü Selina Bieber konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Pandemi sırasında birçok işletme ve personel uzaktan çalışmaya başladı ve bu çoğu işletme için ‘yeni normal’ haline geldi. Bu nedenle ekiplerin birbirleriyle kolay ve güvenli bir şekilde iletişim kurabilmesi, iş birliği yapabilmesi, belge ve verileri paylaşabilmesi artık her zamankinden daha önemli. GoDaddy’nin sunduğu Microsoft® 365 gibi teknolojiler, küçük işletme sahiplerinin ve girişimcilerin mobil olmalarını ve bağlantıda kalmalarını kolaylaştırarak ekip içi üretkenliği artırmaya yardımcı olabilir.”

Microsoft 365’in küçük işletme sahiplerine ve girişimcilere işletmelerinin üretkenliğini artırma konusunda yardımcı olabileceği bazı alanlar şöyle:

Daha kolay iş birliği yapın ve iletişim kurun

GoDaddy’nin Microsoft® 365 Çevrimiçi Başlangıç ve İş Ekstra planları, ekiplerin iş birliği yapmasına ve daha kolay iletişim kurmasına yardımcı olacak ürünler içeriyor. Her şeyin bulutta saklanması sayesinde ekipler aynı Word, Excel gibi belgeler üzerinde gerçek zamanlı olarak çalışabiliyor ve gerekli kişilere SharePoint üzerinden erişim sağlayabiliyorlar. Ayrıca Microsoft Teams ile gerçek zamanlı olarak birbirleriyle mesajlaşabiliyor ve yüz yüze toplantı yapabiliyorlar. Bu araçlar, çalışanlar fiziksel olarak ofiste olmasalar da üçüncü taraflarla, serbest çalışanlarla ve hizmet sağlayıcılarla iş yapmalarını kolaylaştırıyor.

Microsoft 365 ile gelen kutunuzu daha iyi yönetin

Nerede çalışıyor olursanız olun, e-posta karışıklığı herkes için stresli olabilir. Microsoft® 365’in profesyonel e-posta özelliği Outlook, merhaba@isletmenizinadi.com gibi alan adı tabanlı bir e-posta adresi sağlamanın yanı sıra hem zamandan tasarruf etmeye hem de gelen kutusunu sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olabilecek özellikler içeriyor. Bu özellikler arasında gelen kutunuzdaki önceliği düşük mesajların filtrelenmesi, belirli e-posta dizilerinin “görmezden gelinmesi” ve istenmeyen e-posta konuşmalarının sessize alınması ya da kaldırılması yer alıyor. Tüm bunlar, çalışanların öncelikli işlerine odaklanmalarına yardımcı oluyor.

Güvenli bir şekilde mobil olarak çalışın

Uzaktan çalışma daha yaygın hale geldikçe, çalışanların nerede olurlarsa olsunlar işle ilgili verilere ulaşabilmeleri ve bunu güvenli bir şekilde yapabilmeleri de önem kazanıyor. Microsoft® 365, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar gibi çeşitli mobil cihazlarla entegre olarak bunu yapmalarına olanak tanıyor. Kullanıcılar bu uygulamaları kendi cihazlarına yükleyebiliyorlar, böylece nerede olurlarsa olsunlar istedikleri zaman işlerini yapmak için Word, Excel gibi belgelerine erişebiliyorlar.

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Hazır Web Sitesi’nin yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. Daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Küçük işletme sahipleri ve girişimciler pandemi sürecinde “yeni normal”e alışmaya çalışırken GoDaddy telefon ve canlı sohbet üzerinden Destek Ekibi ile kişisel destek sunmaya devam ediyor. Bu zorlu zamanlara nasıl adapte olabileceğinize ve GoDaddy’nin size nasıl destek sağlayabileceğine dair bilgilere ulaşmak için https://tr.godaddy.com/open-we-stand/what-godaddy-is-doingve https://tr.godaddy.com/open-we-stand adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir