Görüntülü İletişime Bircom Da Dahil Oldu

Kurumsal kullanıcıların “görüntülü iletişim” ihtiyacına Yealink’le cevap vermeye başlayan Bircom, alanında lider markaların özenle seçilmiş ürün koleksiyonlarını kullanıcı ile buluşturmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük teknoloji markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürüten Bircom, Yealink’in ikinci nesil Full HD video konferans sistemi VC800’yle görüntülü iletişime yeni bir boyut getiriyor.

Görüntülü iletişimin temel sorunlarından olan bağlantı hızının dalgalanmasıyla görüntü kalitesinin düşmesi sorununu ortadan kaldıran Yealink VC800, düşük bant genişliğinde bile kesintisiz görüntülü iletişim sağlıyor. “Anti-packet loss” teknolojisi sayesinde, yüzde 30’a varan oranlarda video ve ses paket kaybını önleyen sistem, yüzde 50’den fazla bant genişliği tasarrufu sağlıyor.

Bircom Yealink VC800
Bircom Yealink VC800

Bircom ve Yealink işbirliği

Altı metreye kadar yüksek kalitede ses alabiliyor

5 inçlik dokunmatik VCS telefonuyla, kullanıcı ve toplantı kontrolünü daha basit ve sezgisel hale getiren Yealink VC800, TV tarzındaki kullanıcı arayüzüne ve etkileyici bir HD ses deneyimini yaşatan “Opus codec” hoparlörlere sahip. Kablosuz mikrofon da eklenebilen sistem, ses alma mesafesini 6 metreye kadar genişleterek yüksek kalitede bir ses deneyimi sunuyor. 8 adede kadar VCC22 kamerayı destekleyen sistem, konuşan kullanıcının ekrandaki yerini büyüten “Otomatik Ses Etkileşimli Geçiş” özelliğiyle öne çıkıyor.

Bircom Yealink VC800
Bircom Yealink VC800

Tek dokunuşla erişim

Kolay kullanım özelliğiyle öne çıkan Yealink VC800, yalnızca bir adet ağ kablosu ile TV ve konferans masasına bağlanabiliyor. Sistem, lider bulut platformları ve ‘Toplantı Planlama’, ‘Tek Dokunuşla Toplantı Erişimini’ destekleyen Yealink Meeting Server ile entegre çalışıyor.

Liste fiyatı 8.478 Dolar + KDV olan Yealink VC800, Türkiye’de Bircom güvencesiyle satışa sunuluyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir