Üstün Vlog Deneyimi Hedefleyen HONOR 60 Serisi Tanıtıldı

Kullanıcıların daha yaratıcı Vlog içerikleri üretebilmesini sağlayacak HONOR 60 Serisi Çin’de tanıtıldı. Snapdragon 778G Plus Mobil Platformu’nun ilk kez kullanıldığı HONOR 60 Serisi dikkat çeken fotoğraf ve video yetenekleriyle öne çıkıyor.

Küresel akıllı cihaz üreticisi HONOR, HONOR 60 ve HONOR 60 Pro’dan oluşan HONOR 60 Serisinin Çin’de tanıttı. HONOR 60 serisi, dikkat çeken fotoğraf ve video özellikleri ve iyileştirilen tasarımıyla öne çıkıyor. HONOR 60 Serisi, vlog deneyimini yepyeni bir düzeye taşıyacak tamamen yeni bir yapay zeka mimik tanıma teknolojisiyle geliyor.

Vloglar, yapay zeka hareket tanıma teknolojisiyle destekleniyor

HONOR 60 serisi, kullanıcıların hareketlerle yaratıcı video içeriği oluşturmasına olanak tanıyor. Serideki yapay zeka destekli hareket tanıma özelliği ön ve arka kameralar, tek ve çift lens ve resim içinde resim modları arasında kolayca geçiş yapılmasını sağlıyor. HONOR 60 serisi, “el kaldırma”, “çevirme”, “yumruk”, “kaydırma” ve “tamam” komutları dahil olmak üzere toplam beş el hareketini akıllıca tanıyor. Vlog kaydını her zamankinden daha kolay hale getiren seri, çekimden sonra otomatik video oluşturma özelliği ile üretkenliği yeni bir düzeye taşıyor.

Öne çıkan kamera özellikleriyle üstün Vlog deneyimi

32MP ön kamerası bulunan HONOR 60, 108MP ana kamera, 8MP ultra geniş açılı lens ve 2MP alan derinliği lensi ile üç lensli arka kamera dizilimi ile geliyor.

Serinin bir diğer modeli HONOR 60 Pro ise 100° süper geniş açıyı destekleyen ve benzersiz video ve fotoğraf kalitesi sunan sektör lideri 50 MP ön kameraya sahip. Arka kısımda ise 108MP ana kamera, 122°’de süper geniş görüş açısını ve 2,5 cm’ye kadar yakın makro fotoğrafçılığı destekleyen 50MP lens ve 2MP alan derinliği lensine sahip üç lensli arka kamera dizilimi bulunuyor.

Ekran özelikleri de bir üst seviyeye taşındı

HONOR 60 Serisi, kullanıcılara rahat bir kullanım deneyimi sunan ekranıyla da dikkat çekiyor. Yeni nesil kavisli ekran tasarımına sahip HONOR 60 Pro, birinci sınıf bir görünüm ve his sunuyor. HONOR 60, hem ön hem de arka için 58° çift kavisli ekran tasarımına sahip ve simetrik bir tasarım ve rahat bir tutuş sağlıyor.

HONOR 60 Serisi, 120 Hz ekran yenileme hızı, 1,7 milyar renk ve DCI-P3 geniş renk gamını destekleyen ve benzersiz bir görsel deneyim sunan bir OLED ekrana sahip. 1920Hz yüksek frekanslı PWM’yi destekleyen seri, özellikle düşük ışıklı ortamlarda kullanıcılar için daha konforlu bir izleme deneyimi sunuyor.

Qualcomm Snapdragon 778G Plus 5G Mobil Platformu ilk kez kullanıldı

HONOR 60 Pro, TSMC’nin 6nm işlem teknolojisini kullanan Qualcomm Snapdragon 778G Plus 5G Mobil Platformunu kullanan dünyanın ilk akıllı telefonu ve güçlü performans sunmak için maksimum 2,5 GHz frekansa ulaşan dört büyük A78 çekirdeğe sahip.

Sorunsuz pil ömrü ve gelişmiş güvenlik çözümleri

HONOR 60 Serisi, 4800mAh büyük pil ve telefonu yalnızca 15 dakikada yüzde 50’ye kadar şarj eden 66W akıllı hızlı şarj ile satışa çıkıyor. HONOR’un Ar-Ge çalışmalarının ardından HONOR 60 Serisi, optimize edilmiş güç tüketimi ve iyileştirilmiş pil ömrü sunuyor.

Gizlilik ve güvenlikte büyük iyileştirmeler sağlayan Magic UI 5.0 ile donatılan seri, dört farklı renk seçeneğiyle 10 Aralık’ta Çin’de satışa sunulacak.

Daha fazla bilgi için https://www.hihonor.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir