Huawei Band 4 Kandaki Oksijen Oranını Ölçüyor

Huawei Band 4, şık tasarımı, geliştirilmiş konforu, uzatılmış pil ömrü ve optimize edilmiş akıllı fonksiyonları sayesinde daha kolay ve rahat bir deneyim sunuyor. Kandaki oksijen oranı (SpO2) da dahil, optimize edilmiş ve yükseltilmiş sağlık takibi ile tüm tüketiciler için iyi bir seçim.

Artık, kan oksijen satürasyon seviyelerini (SpO2) izlemeyi de destekleyen HUAWEI Band 4 ile kullanıcılar, bir dakika içinde SpO2 seviyelerini kolayca test edebiliyor ve vücut durumlarını istedikleri zaman değerlendirebiliyorlar. Böylece hem spor yaparken hem de günlük hayatlarında solunum sistemlerinde oluşabilecek en küçük sorundan bile sağlıklarını tehdit etmeden haberdar olabiliyorlar.

HUAWEI TruSeen 3.5, bilekliğin nabız takibinde son derece iyi performans göstermesini sağlıyor. Bu teknoloji Huawei’nin 4 yıllık teknoloji birikiminin ardından bağımsız olarak geliştirildi.

TruSeen 3.5 ile desteklenen HUAWEI Band 4, kullanıcının egzersiz durumunu otomatik olarak tanımlıyor ve egzersiz sırasında gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme moduna geçiyor. Kalp atış hızı izleme, dış mekan / iç mekan koşusu, dış mekan / iç mekan yürüyüşü, dış mekan / iç mekan bisiklet, eliptik, kürek ve serbest antrenman modlarını destekliyor. HUAWEI Band 4, iyi bir egzersiz ve antrenman için kalp atış hızı bölgesini ve egzersiz sınıfını gerçek zamanlı ve kullanıcıya özel olarak egzersiz sırasında hemen ayarlıyor.

Her açıdan yenilenen HUAWEI Band 4, kullanıcıların kendilerini daha iyi anlamalarına ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olan çok yönlü bir sağlık izleme sistemi sunuyor. Band 4’ün tüm gelişmiş özelliklerinden faydalanmak için kullanıcılar, her Android cihaza kurulabilen online uygulama mağazası olan AppGallery’den Huawei Health uygulamasını indirebilirler.

Kolay kullanım ve zarif tasarım

0,96 inç renkli dokunmatik ekran, dolgun renkleri, güçlü kontrastı ile iyi bir görüntü sunarak HUAWEI Band 4’e net bir görüntü sağlıyor. Tam mesaj ekranı ve renkli simgeler, ekranın 35 karakter görüntülemesini sağlıyor; böylece hiçbir önemli mesaj kaçırılmıyor. Yenilikçi HUAWEI Watch Face Store, tercih edilen görsellik için farklı stiller ve temalarda çeşitli kadranlar sunuyor.

Yükseltilmiş kare modül tasarımını benimseyen ve bilekteki baskıyı etkili bir şekilde önleyen HUAWEI Band 4, rahat bir kullanım deneyim sunuyor.

HUAWEI Band 4, UV koruyucu kaplama sayesinde kire karşı dayanıklı olan genç ve şık kayışlarla tasarlandı. Solvent ve diğer kaplamalardan arındırılmış kayışlar Amber Gündoğumu ve Grafit siyahı renklerindeki iki farklı seçenekle, HUAWEI Band 4’ü daha da şık hale getiriyor.

Daha Uzun Kullanım için Tak-Şarj Et

Kullanıcıların en çok dikkat ettikleri özelliklerin başında her zaman pil ömrü geliyor. Piyasadaki çoğu akıllı giyilebilir cihaz, genellikle zahmetli ve kötü bir deneyim sunan özel bir şarj cihazı gerektiriyor.

Şarj etme konusundaki zorlukları göz önünde bulunduran HUAWEI Band 4, yenilikçi bir şekilde “USB tabanlı tak-şarj et” özelliğini, yani kolay şarj için kayışa gömülü şarj bileşenini herhangi bir USB giriş ile kullanılabilecek şekilde tasarladı. Optimize edilmiş güç tüketimi kontrolüne sahip olan bileklik, kullanıcının durumunu akıllıca tanımlayıp en uygun güç moduna geçiyor. Tüm bu özellikler, uzun pil ömrüne katkıda bulunuyor ve kullanım süresi hakkında endişelenmeden tüm akıllı işlevlerden faydalanılmasını sağlıyor.

HUAWEI Band 4, HUAWEI Online Mağaza’nın Yaz Kampanyası dahilinde 31 Temmuz 2020 tarihine kadar indirimli son tüketici fiyatı 229 TL olarak tüketici ile buluşuyor.

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-band-4

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir