Hürriyet Emlak’ta Çalışanların %92’si Evden Çalışmayı Verimli Buldu

Pandemi sonrası hayatlarımıza yoğun bir şekilde giren evden çalışma modeli Hürriyet Emlak çalışanları tarafından verimli bulundu.

Mart ayının ikinci yarısından itibaren tüm dünyada pandemi ilan edilmesiyle birlikte çalışma koşulları oldukça değişti. Bazıları tüm altyapıyı evden çalışma üzerine yeniden inşa ederken, bazıları da ofisten çalışmak konusunda çaba gösterdi. Tüm dünyada pandemi ilan edilmesinin ardından evden çalışma sistemine yönelen Hürriyet Emlak, iş hayatındaki koşulların değişmesi üzerine, mevcut durumu analiz eden bir anket çalışması gerçekleştirdi. Dinamo Danışmanlık’a yaptırılan anketin sonuçları, çalışanların %92’sinin evden çalışmayı verimli bulduğu sonuçlarını gösterdi. İşleri daha anlamlı ve motive edici hale getirerek, yaratıcı ve özgür bir kurum kültürünün oluşturulmasına önem veren Hürriyet Emlak, çalışanlarının nezdinde de bir adım öne geçti.

Dinamo Danışmanlık tarafından yapılan anket sonucunda ankete katılan çalışanların;

%90.6’sı Hürriyet Emlak’ı, tanıdığı ve yetkinliklerine güvendiği birine önerdiğini paylaştı.

•Çalışanların %92’si, teknolojik altyapının yeterli olması ve yöneticilerin yakın ilgi göstermeleri nedeniyle evden çalışma modelini verimli buldu.

•Covid öncesine göre %68,2 oranla çalışanların deneyimi olumlu yönde değişti.

•Çalışanların %87’si Hürriyet Emlak’ın Covid sürecini başarılı ile yönettiğini paylaştı.

•Doğan Grubu’nun tüm şirketlerinde ve Hürriyet Emlak’ta da uygulamaların ardındaki temel felsefe kurum kültürü, onun temel ilkelerini ise değerler oluşturuyor. Bu değerlerin tek tek sorulduğu çalışanların %85.9’u ‘kıymet biliriz’ derken, %82,4’ü ‘yenilik katarız’, %77,7’si ‘sorumlu ve şeffaf davranırız’, %83,5’i ‘tutkuyla sahipleniriz’ ve %84,7’si ‘birlikte başarırız’ cevabını verdi. Şirketin değer ortalaması %85’e ulaştı.

Paylaş

2 thoughts on “Hürriyet Emlak’ta Çalışanların %92’si Evden Çalışmayı Verimli Buldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir