Intertraffic İstanbul İçin Hazır Mısınız?

Intertraffic İstanbul 10. Uluslararası Altyapı, Trafik Yönetimi, Akıllı Ulaşım, Yol Güvenliği ve Park Sistemleri Fuarı, UBM Turkey ve RAI Amsterdam ortaklığı ile 10-12 Nisan 2019 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde ulaştırma sektörü liderlerini bir araya getiriyor.

Sektöründe başarılı ve dünyaca ünlü birçok konuşmacının da bulunacağı fuarın katılımı ücretsiz. Bunun için yapmanız gereken linke tıklayarak kayıt işlemlerinizi tamamlamak ve detayları incelemek. İşte bu kadar basit!

Intertraffic İstanbul 81 ülkeden katılımcıyı ağırlayacak

Bölgedeki altyapı, trafik yönetimi, akıllı mobilite, güvenlik ve otopark alanlarında ürün ve hizmet sunan üretici, ithalatçı ve mümessil firmalar Intertraffic İstanbul’da ürünlerini sergiliyorlar.

Intertraffic Istanbul geniş yelpazedeki ziyaretçi kitlesiyle trafik teknolojileri profesyonellerini ağırlıyor. Sektördeki karar vericiler, özel sektör danışmanları, yükleniciler, yerel ve uluslararası yetkililer Intertraffic İstanbul fuarında katılımcı firmalarla buluşuyor. Intertraffic Istanbul bu yıl 81 ülkeden 4.500 üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

Fuar nerede?

İstanbul Fuar Merkezi (Istanbul Expo Center)
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No: 5/5
Bakırköy 34149
İstanbul, TÜRKİYE

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir