Kapıda beklemeden sıra dışı bir deneyim; İllüzyon Müzesi!

İstanbul’un ikonik semti Beyoğlu Narmanlı Han ve sevilen AVM Emaar Square olmak üzere İstanbul’da iki ayrı şubesi yer alan İllüzyon Müzesi, Ramazan ayı sonuna kadar online rezervasyonda yüzde 20 indirimle sıra beklemeden genç yaşlı herkesin ziyaret planları arasında yer alıyor. 

İstiklal Caddesi Narmanlı Han’da 2019 yılında ilk şubesini açarak hizmet vermeye başlayan Museum of Illusions-İllüzyon Müzesi, Emaar AVM’de yer alan Anatolia şubesiyle de cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Birbirinden ilgi çekici konsept ve deneyim alanlarıyla misafirlerini ağırlayan Museum of Illusions-İllüzyon Müzesi, tüm dünyanın yaşadığı pandemi sürecinde, gerekli önlemleri hassasiyetle alarak online rezervasyon sistemi ile yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Ziyaretçiler Ramazan ayı sonuna kadar web sitesi üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerli yüzde 20 indirimden faydalanabilecek.

Ebeveynlerin çocuklarıyla ortak paydada buluşabilecekleri bir müze

Vortex Tüneli, Ames Odası, Sonsuzluk Odası müzenin en çok ilgi gören odaları arasında yer alıyor. İllüzyon Müzesi Müdürü Cihan Kılınçkaya “Müzemiz açıldığı günden bu yana gerek yetişkinlerin gerekse çocukların ilgi odağı. Museum of Illusion özellikle ara tatillerde yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

İllüzyon heyecanı Emaar İstanbul’da başladı

Emaar Square AVM’de  açılan yeni şubenin Anadolu Yakası’nın uğrak noktalarından biri olacağını dile getiren Kılınçkaya, ‘’ Museum of Illusions Anatolia, Anadolu Yakası’nın en eğlenceli etkinlik noktası olacak” dedi.

Ziyaretçiler illüzyonların bir parçası haline geliyor

Museum of Illusions İstanbul Anatolia’yı diğer müzelerden ayıran en önemli özelliklerden biri de kişinin kendi deneyimiyle, illüzyonların bir parçası haline gelmesi oluyor. İnteraktif öğrenme ve eğlenme alanları ile de dikkat çeken Museum of Illusions İstanbul Anatolia, aynı zamanda çocukların yaratıcılıklarını geliştirilmesine büyük katkılar sağlıyor. İstiklal şubesinden farklı olarak yeni sergilerin ve konseptlerin bir arada olduğu Anatolia şubesi de ziyaretçilerden yoğun ilgi görmeye başladı.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir