Logitech MX Anywhere 2S inceleme

Logitech MX Anywhere 2S modeli evden çalışan beyaz yakalılar için harika bir çözüm.

Koronavirüs salgını nedeniyle alıştığınız ofislerinizden ve buradaki düzeninizden uzak kalmışsanız eğer evdeki çalışma ortamınızı kurmak zorunda kalmış olabilirsiniz.

İyi bir ev-ofis çalışma alanına sahip olmak, daha üretken olmak için büyük önem taşıyor. Örneğin; evinizdeki yemek sandalyesinin ofisinizdeki sandalyenize hiç benzemediğini muhtemelen fark etmişsinizdir. Laptop ile çalışmak hareket kabiliyeti kazandırıyor olsa da bazı raporlamalar için büyük monitör ihtiyacı da hissetmiş olabilirsiniz.

İşte bu noktada en büyük yardımcılardan birisi de hiç kuşkusuz iyi bir mouse.

Ergonomik, kaliteli ve kullanışlı bilgisayar ekipmanları üreten Logitech, MX Anywhere 2S modeli ile de gönlünüzü çalabilir.

Dilerseniz ürün hakkındaki deneyimlerimizi anlattığımız videomuza göz atabilirsiniz:
Logitech MX Anywhere 2S özellikleri

Logitech MX Anywhere 2S ile ergonomi beklentisindeki kullanıcılara yüksek memnuniyet sağlanması hedeflenmiş. Seyahat sırasında çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün.

4000 DPI hassasiyete sahip olan Logitech MX Anywhere 2S dahili batarya ile geliyor. Tüm gün kullanmak için sadece 3 dakika micro USB bağlantısından şarj etmeniz yeterli. Logitech MX Anywhere 2S tam şarj olduğunda 70 güne kadar kullanım süresi sağlıyor.

Logitech MX Anywhere 2S

Logitech Flow ne işe yarar?

Bilgisayarlar arasında en akıcı iş akışı için Logitech Flow ile MX Anywhere 2S‘in potansiyelini ortaya çıkarabilirsiniz. Mouse imlecinizi üç bilgisayarda hareket ettirebilir, hatta bir bilgisayardan diğerine metin, resim ve dosya kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Yüksek hızlı kaydırma

Tekerleğin tek bir dönüşüyle uzun belgeleri ya da web sayfalarını hızla geçebilirsiniz. Daha fazla hassasiyet gerekli olduğunda, tıklatmalı kaydırmaya geçiş için tekere basmanız yeterli.

Paylaş

2 thoughts on “Logitech MX Anywhere 2S inceleme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir