MediaMarkt Anneler Günü Reklamı İle Gündemde

MediaMarkt, Anneler Günü’ne özel hazırladığı reklam filmiyle bir kez daha bu özel günde tüm annelere hediye almak isteyenlerin eğlenceli hikayesini ekranlara taşıyor.

Televizyon ekranlarında yayına giren reklam filminde MediaMarkt, tüketicilere Anneler Günü’nün sadece kendi annelerine ait olmadığını; teyze, hala, yenge, kayınvalide, anneanne, babaanne veya gelin gibi tüm annelere özel olduğuna dikkat çekiyor.

MediaMarkt Anneler Günü özel reklamı ekranlarda

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt; Anneler Günü için çok özel bir reklam filmi hazırladı. Bu özel gün için hazırlanan filminde MediaMarkt; avantajlı ürün veya fiyatlarını vurgulamak yerine tüketicilere çok özel bir hatırlatmada bulundu, o da “Ailedeki Tüm Anneler!”

MediaMarkt’ta Anneler Günü…” sahnesiyle açılan reklam filmi, Anneler Günü’nde annelerine hediye almak isteyen çiftin hediye tercihiyle başlıyor. Ardından çiftin alışveriş sırasında ailedeki diğer annelerle karşılaştığı reklam filminin devamında teyze, hala, yenge, kayınvalide, anneanne, babaanne veya gelin gibi diğer anneler de hatırlatılıyor. Reklam, tüm annelerin yanında çocuk sahibi olacağını açıklayan çiftin ve ailenin sevinciyle sona eriyor. MediaMarkt’ın tüketicilere bu özel hatırlatmayı yaptığı reklam filmi, filme özel hazırlanan sloganı “Ailedeki tüm annelerin hediyesi, bu Anneler Günü’nde de MediaMarkt’ta” ile bitiyor.

İşte o reklam filmi:
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir