MediaMarkt’tan “Aşkla Dolu” Kampanya

MediaMarkt Türkiye, sevgilisine son teknoloji hediye almak isteyenlere özel Sevgililer Günü kampanyasını başlattı. Kampanyayla birlikte Huawei P30 LITE 64GB akıllı telefon 2.299 TL’den satılırken faizsiz ve masrafsız 10 aya varan taksit fırsatıyla sunuluyor. Buna ek olarak Samsung akıllı saat alanlara ikincisi yüzde 50 indirimle, üstelik peşin fiyatına 6 ay taksit fırsatıyla geliyor.

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, sevgilisine son teknoloji hediye almak isteyenler için hayata geçirdiği “Aşık Olunacak Hediyeler” kampanyasını başlattı. Buna göre Huawei P30 LITE 64GB akıllı telefon 2.299 TL’den, faizsiz ve masrafsız 10 ay taksit fırsatıyla sunuluyor. Ayrıca kampanyada kulaklıklardan bakım kitlerine, saç kurutma makinalarından saç düzleştiricilerine ve kahve makinalarına kadar çok çeşitli ürünler de bulunuyor.

İkincisi yüzde 50 indirimli

Hem kendisine hem de sevdiğine akıllı saat almak isteyenlere özel Samsung akıllı saatlerde 2’nci üründe yüzde 50 indirim uygulanırken seçili kartlarda peşin fiyatına 6 taksit fırsatı da bulunuyor. Kampanyanın ilk günlerinde indirime giren diğer ürünler ise şöyle Philips 13 başlıklı Erkek Bakım Kiti 269 TL ve JBL kablosuz kulak üstü kulaklık 599 TL.
Sevgiliye özel Hediye Bulucu

MediaMarkt, gerçekleştirdiği indirimlere ek olarak hala hangi hediyeyi alacağına karar veremeyenler için “Hediye Bulucu” uygulamasını da 14 Şubat’a özel tekrar başlattı. “Hediye Bulucu”; seçenekleri arasında bulunan “Son Teknoloji Sever”, “Ev Kuşu”, “Oyuncu”, “Müzik Sever”, “Jön Gibi Adam” ve “Dünya Güzeli” kategorileriyle eşine hediye almak isteyenler için, sevgililerine özel hediyeler sunuyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir