istegelsin, Ürün Yelpazesini Zenginleştirdi

Taptaze süpermarket istegelsin, kullanıcılarına her gün her saat hesaplı alışverişin avantajlarını yaşattığı ürün yelpazesini, Mis, Piyale, Mintax, Bizim Vatan, Evin ve Amigo gibi özgün markalarla zenginleştirdi.

Akıllı ve hesaplı alışverişin adresi İstegelsin, 7 binden fazla ürünle bir süpermarketten çok daha fazlasını sunduğu ürün yelpazesini hem çok sevilen hem de fiyat avantajıyla aile bütçelerini rahatlatan özgün markalarla genişletti.

Geniş bir yelpazedeki gıda ürünlerinin yanı sıra mutfak eşyaları, temizleyiciler ve kâğıt ürünlerinin de bulunduğu Mis, Piyale, Mintax, Bizim Vatan, Evin ve Amigo gibi özgün markaların ürünleri, artık sadece birkaç tıkla ve istegelsin’in hizmet kalitesiyle kapıya kadar geliyor.

İyi kalite ürünü, taptaze ve uygun fiyatla kullanıcılarıyla buluşturan istegelsin, Evin Ayçiçek yağından Piyale Un’a, Anadolu Mutfağı Kırmızı Mercimek’ten Bizim Vatan Domates Salçası’na, Lio Yağlı Siyah Zeytin’den Altınküp Toz Şeker’e, Bebeland Sensitive Bebek Bezi’nden Özkovan Çiçek Balı’na, Mis Meyve Nektarı’ndan Lezzetlim Dana Döner’e, Amigo Kabak Çekirdeği’nden Mintax Matik’e kadar bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri, hesaplı fiyat avantajıyla sunarak,yalnızca belirli dönemlerde değil her zaman bütçeye uygun seçenekler bulunabileceğini kanıtlıyor. Hem taptaze hem de aile ekonomisine dost kampanyalarla kullanıcılarının yüzünü güldüren istegelsin, kullanıcılarına akıllı online süpermarket alışveriş deneyimini yaşatıyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir