realme Çocukları Unutmadı

realme 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladığı dijital iletişim kampanyasında korona virüs salgını nedeniyle eğitimlerine evden devam etmek durumunda kalan çocukları unutmadı.

4 Mayıs 2018’de kurucuları Sky Li ve Madhav Sheth tarafından akıllı telefon sektöründe zengin deneyime sahip genç bir ekiple resmi olarak kurulan realme, ülkemizde de ürünlerini tüketiciyle buluşturmaya başladı. Gençlere hitap eden genç bir marka olarak oldukça da sevildi.

realme 23 Nisan’da çocuklara gelecek güzel günleri hatırlattı

realme‘nin kampanyası, bayramlarını evde kutlamak durumunda kalan çocuklar ve ailelerini gelecek güzel günleri umutla beklemeleri mesajını veriyor.
Akıllı telefon pazarının en genç ve dinamik markası realme, dijital platformlarda yayınlanan yeni bir reklam filmine imza atıyor. Marka yeni kampanyasıyla, 100. yılı olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı sınıf arkadaşlarından, öğretmenlerinden uzakta kutlayan tüm çocukların yanında olduğunu gösterdi.

Çocukların normal şartlarda haftalarca hazırlandıkları gösterilerin yokluğunu daha az hissetmeleri için reklam kampanyası boyunca onlara yine parklarda özgürce koşacakları, kahkalarının sokakları çınlatacağı mesajı veriliyor. Dijital reklam filminde yakında gelecek güzel günler için tüm Türkiye’yi #gücünükeşfet mottosuyla mücadeleye davet ediyor.

Kampanya Künyesi:

Reklamveren: realme Türkiye

Reklamveren Yetkilileri: Merve Yeniev, Ezgi Moğulkoç

Reklamveren: realme Türkiye

Reklam Ajansı: H2O United

Kreatif Direktör: Şebnem Tanyaş

Yaratıcı Ekip: İzel Coşkun, Ferhat Çolak, Can Yelen

Yapım Şirketi: Cue İstanbul

Yönetmen: Emre Küçükosman

Yapımcı: Cue İstanbul

Post Prodüksiyon: Cue İstanbul

 

Paylaş

One thought on “realme Çocukları Unutmadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir