Samsung Galaxy A70 incelemesi

Samsung akıllı telefon ailesi Galaxy A70 ile başarılı olmak için yola çıktı. Peki olabilecek mi?

Galaxy A70’in 6,7 inçlik FHD+ sAMOLED Sonsuz-U ekranı hem oyun oynarken hem de bir şeyler izlerken oldukça keyifli anlar yaşamanıza olanak tanıyor.

Galaxy A70, entegre sensörleri ve Ekran İçi Parmak İzi tarayıcısı sayesinde sade bir görünüme sahip olsa da maalesef yaptığımız denemeler sırasında parmak izi sensörünün performansı bizi üzdü. Belki bizim kullandığımız cihazda yaşanan bir problemdir diye düşünmek istiyoruz. İlerleyen günlerde yazılım güncellemeleri ile daha sağlıklı çalışabileceğini de düşünmekteyiz.

Cihazın 3D tasarımı ve glastik arka yüzeyi iri gövdesini taşımakta veya elde kavramakta sorun yaşatmıyor.

Samsung Galaxy A70 yıldırım gibi şarj ediyor

Samsung henüz amiral gemisi modellerinde bile sunmamış olmasına rağmen Galaxy A70’de bir sürprize imza atarak 25w gücünde Süper Hızlı Şarj özelliğini sundu. Bu hızlı şarja 4.500 mAh değerindeki bataryayı şarj ederken çok ihtiyaç duyacaksınız.

Galaxy A70’in belki de tartışma götürmeyecek en büyük özellikleri de bu ikili olmuş. Süper hızlı şarj ve büyük kapasiteli batarya ile gün içerisinde priz arama derdiniz olmayacaktır.

Samsung Galaxy A70 inceleme videomuz sizlerle:
Kamera performansı nasıl?

Samsung Galaxy A70’in üçlü kamerası, insan gözünün tüm görüş açısını içeren 123 derecelik Ultra Geniş Açılı kameradan ve gün boyu parlak ve net fotoğraflar çekmenizi sağlayan 32MP (F1.7) kameradan oluşuyor. Üçüncü kamera ise alan derinliğini ayarlayan 5MP Derinlik Kamerası.

Samsung Galaxy A70

3.099 TL
8.7

Tasarım

8.0/10

Pil Ömrü

9.5/10

Fiyat/performans

8.7/10

Deneyim

8.5/10

Ekran

9.0/10

Artıları

  • Ekran boyutu
  • Pil performansı
  • Süper hızlı şarj

Eksileri

  • Parmak izi tanıma
  • Yüz tanıma
  • Hoparlör performansı
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir