Samsung Galaxy Tab A7 Lite ile Eğitim ve Eğlence Bir Arada

Samsung’un kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören Galaxy Tab A Serisi tabletleri, öğrencilerin eğitimleri için faydalı ve kapsamlı bilgilere erişmelerini sağlıyor. Çocukların aynı zamanda eğlenceli zaman geçirmelerine de olanak tanıyan tablet, ailelerin çocukları için güvendiği yol arkadaşı oluyor. Kompakt yapısı sayesinde kolay taşınabilen tablet çocukların en sevdiği özellikleri bir araya getiriyor.

Tabletler özellikle son dönemde eğitim, iletişim ve üretim ihtiyaçlarını karşılayan vazgeçilmez cihazlar arasındaki gücünü sağlamlaştırmaya devam ediyor. Samsung’un kullanıcıların değişen beklentilerini karşılamak amacıyla geliştirdiği en son tabletlerden Galaxy Tab A Serisi ülkemizde büyük rağbet görerek 1 milyon satış adedine ulaştı. Kullanıcıların her an tüketebilecekleri içerikler için son derece uygun bir yol arkadaşı olarak tasarlanan ve öne çıkan özellikleriyle en popüler tabletlerden birine dönüşen Galaxy Tab A7 Lite tablet ise Türkiye’de 1,5 milyon satış adedine doğru ilerliyor.

Kompakt tasarımı, şık ve sağlam metal kasasıyla kolayca taşınabildiğinden öğrencilerin çantasına da rahatça sığan Galaxy Tab A7 Lite, ağırlığıyla çocuklara yük olmuyor. Cihaz heyecan veren eğlence sistemi ve üstün performansı ile de öğrencilerin günlük hayatlarına renk katan bir arkadaş. Öğrenciler bu tablet ile eğitimlerini destekleyecek faydalı bilgilere ulaşabilmenin gönül rahatlığını yaşarken eğitimlerinden sonra film izlemenin ve oyun oynamanın keyfini de çıkarabiliyor. Galaxy Tab A7 Lite’ın 3 GB RAM ve 8,7 inç geniş ekranıyla çocuklar film izlemenin ve oyun oynamanın keyfini çıkarıyor.  5.100mAh pil gücü sayesinde de bir yere gitmeleri gerektiğinde veya izleyecek çok fazla içerik olduğunda, tableti uzun süre şarj cihazlarına ihtiyaç duymadan kullanabiliyor…

Samsung Kids ile güvenli internet deneyimi

Samsung Kids uygulaması sayesinde bu tabletler, çocukların internet gezintileri için güvenli bir ortam oluşturulmasını da mümkün kılıyor. Çocuklarının kendilerine özel karakterlere ve uygulamalara erişmelerini sağlamak için ebeveynlerin hızlı erişim panelinde Samsung Kids uygulamasına dokunması yeterli oluyor. Ebeveyn kontrolü özelliği, anne ve babaların kullanım ve oyun süresini denetleyerek tableti çocuklarına gönül rahatlığıyla vermesini sağlıyor.

Daha fazla bilgi için https://shop.samsung.com/tr/galaxy-tab-a7-lite/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş

One thought on “Samsung Galaxy Tab A7 Lite ile Eğitim ve Eğlence Bir Arada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir