Samsung Kullanıcılarını Yeni Galaxy Deneyim Alanlarına Davet Ediyor

Samsung Electronics, Galaxy AI’ın sunduğu yenilikçi özellikleri tanıtmak için dünya çapında sekiz şehirde Galaxy Deneyim Alanları açıyor. Bu alanlar, ziyaretçilere yakında tanıtılacak olan Samsung Galaxy cihazlarında bulunan yeni Galaxy AI özelliklerini kullanma ve deneyimleme fırsatı sunacak.

Samsung Electronics, Galaxy AI (yapay zeka) ile bağlantı kurmanın, yaratıcı olmanın ve oyun oynamanın yeni yollarını nasıl sunduğunu göstermek için dünya çapında yeni Galaxy Deneyim Alanları açtığını duyurdu. Galaxy Unpacked etkinliğinden sonra hizmete açılacak olan alanlar, Bangkok, Barselona, Berlin, Dubai, Londra, New York, Paris ve Seul’de Samsung kullanıcılarını şirketin en yeni inovasyonlarıyla buluşturacak.

Samsung Electronics Mobil Deneyim İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Müdürü Stephanie Choi, konuyla ilgili şunları söyledi, “Samsung Galaxy, yeni deneyimler sunarak ve sevdikleri şeyleri yapmanın yeni yollarını göstererek insanları güçlendiriyor. Galaxy AI ile mobil cihazların imkanlarını yeniden tanımlıyoruz. Açtığımız bu alanlar, Galaxy hayranlarına yeni inovasyon çağını ilk elden deneyimleme fırsatı sunacak. Galaxy AI’ın kullanıcıların potansiyelini nasıl ortaya çıkarıp güçlendireceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Ziyaretçiler bu alanlara adım atar atmaz Galaxy AI tarafından desteklenen imkanlar dünyasına girecek. Alanlarda deneyimlenecek her özellik, çok yakında Galaxy’nin en yeni cihazlarında sunulacak. İnteraktif ve sürükleyici deneyimler yaşatan standlar arasında gezen ziyaretçiler, Galaxy AI’ın yeni yerler keşfetmekten içerik kaydedip paylaşmaya ve dil farkı engellerini aşarak iletişim kurmaya kadar[1], günlük aktiviteleri daha önce hiç olmadığı kadar nasıl güçlendirdiğini görecek.

Her stant, ziyaretçilere Galaxy’nin farklı özelliklerine ait deneyimler sunacak. Nightography ile gece çekimlerini mükemmelleştiren ve oyun oynamayı bir sonraki seviyeye taşıyan çeşitli konseptlerde hazırlanan standlar, ziyaretçileri büyüleyerek yaratıcılığı ve en yeni teknolojilerle oyun oynamanın yeni yollarını keşfetmeye ilham verecek. Ziyaretçiler, özellikleri keşfedip test ettikçe, alandan ayrılmadan önce özel hediyeler kazanmak için kullanabilecekleri kuponlar alacak. Ayrıca, yapılacak çekilişlerle şanslı ziyaretçiler özel ödüller de kazanabilecek[2].

Galaxy Deneyim Alanları:

  • Bangkok: 18 Ocak – 11 Şubat tarihleri arasında, Central Ladprao, 1691 Phahonyothin Road, Chatuchak 10900, Bangkok, Tayland
  • Barselona: 15 Şubat – 29 Şubat tarihleri arasında, Plaza Catalunya, L’Eixample, 08002 Barselona, İspanya
  • Berlin: 17 Ocak – 14 Şubat tarihleri arasında, Mall of Berlin, Leipziger Platz 12, D-10117 Berlin, Almanya
  • Dubai: 18 Ocak – 14 Şubat tarihleri arasında, Dubai Mall, Mohammed Bin Rashid Boulevard, Downtown Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
  • Londra: 17 Ocak – 14 Şubat tarihleri arasında, Westfield White City, 1081 Ariel Way, Londra W12 7GF, Birleşik Krallık.
  • New York: 17 Ocak – 16 Şubat tarihleri arasında, 50 W. 34 St., New York, NY 10001, ABD.
  • Paris: 17 Ocak – 14 Şubat tarihleri arasında, Westfield La Defense, 15, Parvis de la Défense, Puteaux 92092, Fransa
  • Seul: 18 Ocak – 12 Şubat tarihleri arasında, Times Meydanı, 15 Yeongjung-ro, Yeongdeungpo-gu, Seul / Shinsegae Central City, 176 Sinbanpo-ro, Seocho-gu, Seul, Kore

[1] Hizmetin kullanılabilirliği dile göre değişiklik gösterebilir.

[2] Zamanlama ve hediyeler bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir