Samsung’un ‘Akıllı Monitör’ Serisi 1 Milyon Adet Satışa Ulaştı

 Teknoloji devi Samsung, 2020 yılı itibarıyla müşterilere sunduğu, bugün 11 farklı premium akıllı monitörden oluşan ‘Akıllı Monitör’ serisinin toplam satış rakamının dünya çapında bir milyonu aştığını duyurdu.

Samsung Electronics, ‘Akıllı Monitör’ serisinin toplam satış rakamının dünya çapında bir milyonu aştığını açıkladı. Samsung’un ilk kez 2020’nin Kasım ayında piyasaya sürdüğü Akıllı Monitör serisi, kullanıcılarının ev ortamındaki işlevsellik ve eğlence ihtiyaçlarını karşılamak üzere dünyanın ‘hepsi bir arada’ özellikli ilk monitörlerini kullanıcılara sunuyor. Kullanıcı odaklı, her şeyi yapabilen yeni nesil akıllı monitörler, Smart Hub desteği sayesinde PC ya da herhangi bir harici cihaza bağlanmaya gerek kalmadan kusursuz ve bağlantılı bir ev-ofis ve okul ortamı sunabiliyor. Ayrıca kullanıcılar, monitör üzerinden Netflix, Samsung TV Plus ve YouTube gibi çeşitli OTT hizmetlerinden de faydalanabiliyor.

2020 yılı sonunda piyasaya sürülen ilk akıllı monitörün gördüğü ilgi sonrasında Samsung, bu yıl içinde bu serinin kapsamını daha da genişletti. Böylece Samsung, M8, M7 ve M5 dahil 11 farklı premium Akıllı Monitör modelini satışa sunmuş oldu. Çok yönlü yeni M8 akıllı monitör, Samsung’un ikonik ince tasarımına dört çarpıcı renk seçeneğiyle eşlik ediyor. M8 Akıllı Monitör, şık tasarımı sayesinde her ortama uyum sağlayarak, kullanıcıların birbirinden farklı olabilen beklentilerini karşılamayı başarıyor.

M8 Akıllı Monitör, Tüketici Teknolojileri Derneği (CTA) tarafından CES 2022’de ödüllendirildi

Ayrıca, M8’in mıknatıslı ve takılıp çıkarılabilir ‘SlimFit’ kamerası, video konferans uygulaması ve diğer yenilikçi görüntüleme teknolojileri, evden çalışma ve evde eğitim gibi yeni yaşam tarzlarının yaygınlaştığı bir dönemde M8’in yakaladığı popülaritenin başlıca nedenleri arasında yer alıyor. M8 akıllı monitörün sunduğu çeşitli ekran teknolojileri ise, Tüketici Teknolojileri Derneği (CTA) tarafından gerçekleştirilen CES 2022 İnovasyon Ödülleri’nde ödüle layık görüldü.

Samsung’un akıllı monitör ailesi ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için https://www.samsung.com/tr/business/monitors/smart-monitor/ adresi ziyaret edilebiliyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.