Schneider Electric Türkiye’nin En Eski Şalterini Arıyor

Schneider Electric, Türkiye’nin bir tesise monte ve çalışır durumda olan en eski şalterini bulmak üzere bir yarışma başlattı.

Tüketiciye daha yakın olmak için sosyal medya başta olmak üzere birçok mecrayı daha aktif kullanmaya başlayan firmalar güzel hediyelerle de hanelerine artı puan yazdırıyorlar. Bunun son örneklerinden biri de Schneider Electric’ten geldi.

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Türkiye’nin en eski şalterini bulmak üzere yeni ve ilgi çekici bir yarışma başlattı. Bir tesise monte ve çalışır durumda olan en eski şalteri paylaşan kişi İtalya’ya çift kişilik tatil paketinin sahibi olacak. Tüm orta gerilim ve açık tip alçak gerilim kesicilere açık olan yarışma 20 Mayıs-20 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Şirket, kazanan yarışmacıya İtalya’da çift kişilik tatil paketi hediye edecek.

Yaz sezonu yaklaşmışken ve çoğu tüketici kendi bütçesine uygun bir tatil ayarlayabilmenin hayalini kurarken çift kişilik İtalya tatili fırsatına da dikkat etmek gerekiyor.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin kişisel bilgileri ile birlikte şalter barkod resmi ve üretim tarihini tr-services@se.com e-posta adresine göndermeleri yeterli.

Yarışma koşulları hakkında detaylı bilgi için: https://www.se.com/tr/tr/work/campaign/oldest-circuit-breaker/

Paylaş

One thought on “Schneider Electric Türkiye’nin En Eski Şalterini Arıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir