Sony’den Yeni Kulaklıklar ve Walkman®

Sony, yeni h.ear WH-H910N kafa üstü kulaklığı ve uyumlu NW-A105 Walkman ®’in çıkışını duyurdu. Yeni ikili, moda meraklıları için, yüksek kaliteli ses ile beş yeni renk kombinasyonunu bir araya getirerek istedikleri ortamı sağlıyor.

Tarzınızla uyumlu üstün ses

WH-H910N kulaklık, tüm dikkatinizi müziğe verebilmeniz için etrafınızdaki ortam sesini önemli ölçüde engelliyor. Çift Gürültü Sensörü teknolojisi sayesinde, daha fazla ortam sesi yakalanarak dinleme deneyimi iyileştiriliyor. Uyarlanabilir Ses Kontrolü, hareket esnasında kulaklık ses ayarlarını çevre koşullarına göre otomatik olarak değiştirerek yolculuğunuza eşlik ediyor. Hızlı Dikkat modu ile bir araya getirildiğinde, dışarıdayken kendinizi müziğin içinde kaybetmek her zamankinden daha kolay hale geliyor. Müziğin sesini azaltıp kulaklığı çıkarmadan etrafınızdaki duyuruları geçici olarak dinlemek için tek yapmanız gereken, elinizi kulaklık başlığının üzerinde tutmak. WH-H910N kulaklık ile NW-A105 Walkman® renk uyumu, gürültü engelleme ve yüksek çözünürlüklü ses deneyimi için mükemmel şekilde eşleştirilebiliyor.

NW-A105 Walkman ®, yüksek çözünürlüklü ses, DSD (11.2MHz/ PCM dönüşümü) ve S-Master HX™ tarafından desteklenen PCM (384kHz/32bit)[1] ile de uyumlu. DSEE HX™, mevcut şarkıları yüksek çözünürlüğe yakın bir kaliteye yükseltirken, online müzik dinleme esnasında dahi görevini yerine getiriyor[2]. NW-A105 Walkman®, artık yüksek çözünürlük kalitesinde hem kablosuz hem de kablolu bağlantıya uygun olan LDAC™ aracılığıyla kablosuz yüksek çözünürlüklü sesi de destekliyor.

Gövde, sert alüminyum oluklu çerçeve ve ZX serisi ve NW-WM1Z’de de bulunan lehimler, film kondansatörler ve ses rezistansları gibi yüksek kaliteli ses parçalarının da aralarında bulunduğu üstün ses için hassas mühendislikten geçirildi. NW-A105 Walkman®’de, bu özellikler kullanışlı boyutlarda kompakt bir gövdeye sığdırılarak ses kalitesi ile tarz arasında seçim yapma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Wi-Fi özellikli Android™[3] ile desteklenen NW-A105 Walkman ® milyonlarca şarkıyı parmaklarınızın ucuna getiriyor. Dilediğiniz hizmet sağlayıcı aracılığıyla en yeni şarkıcıların son şarkılarını en etkili halleriyle dinleyebilirsiniz. Ayrıca, Wi-Fi bağlantısının olmadığı yolculuklar için mükemmel bir seçenek olarak, indirme hizmetlerine doğrudan NW-A105 Walkman® üzerinden erişerek en sevdiğiniz şarkıları cihazınızda saklayabilirsiniz.

Kendiniz olun

WH-H910N kulaklık ve NW-A105 Walkman®, kalabalıktan sıyrılmanızı sağlayacak beş cesur renk tasarımıyla birlikte geliyor. Kırmızı, siyah, kül yeşili, turuncu veya mavi renklerinden birini seçin. Dünyaya tarzınızı göstermek için kulaklık ve Walkman ®’inizi farklı renk kombinleriyle kullanın.

Kompakt ve hafif WH-H910N kulaklığın gövde kalınlığı azaltıldı. Daha şık bir görünüm için, yüz ile kafa bandı arasındaki boşluk küçültüldü. Kulaklık yastığının biçimi de yeniden tasarlanarak konfor ve istikrarı artırmak için yüz ile temas alanı maksimize edildi.

Modaya öncülük eden fonksiyonellik

Hızlı Dikkat modu ile birlikte, dokunmatik sensörler, cihazınızı çıkartmadan WH-H910N kulaklığınızı kontrol etmenize imkan veriyor. Aralarında şarkı atlama ve sesli yardımcıyı devreye sokmanın da bulunduğu bir dizi fonksiyonu gerçekleştirmek üzere, kulaklıklarınızı, kulaklık başlığı ve etrafındaki butonlar ile kontrol edin. Kulaklıklar, müziğinizi de tarzınız gibi kolaylıkla özelleştirebilmeniz için özel Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması ile de uyumlu. NW-A105 Walkman®, rengarenk olmanın yanı sıra, premium bir his için 3.6 inç HD ekranı ile kompakt ve kolay bağlantı için USB-Type-C™ bağlantı noktasına da sahip.

WH-H910N kulaklık, Google Assistant[4] ile tamamlanan sesli yardımcı ile daha da akıllı hale geliyor. Sadece gözde sesli yardımcınıza sorarak gününüzü yönetin. Eğlencenin keyfini çıkarın, arkadaşlarınız ile bağlantı kurun, bilgi alın, hatırlatıcı notlar belirleyin ve daha fazlasını yapın.

WH-H910N kulaklık, tüm gün dinleyebilmeniz için 35 saate kadar etkileyici bir pil ömrüne sahip. Pilin bitmesi halinde, kulaklığın, Hızlı Şarj fonksiyonu, 10 dakikalık hızlı şarj ile 2,5 saatlik eğlence sunuyor NW-A105 Walkman®’in pil ömrü de 26 saati buluyor[5].

Sony 40. yıl edisyonu NW-A100TPS Walkman®

Walkman ile Retronun geri dönüşü

40. yıl edisyonu NW-A100TPS Walkman® ile geçmişte bir yolculuğa çıkın. Arka panelinde 40. yıldönümü logosu basılı olan NW-A100TPS Walkman®, özel olarak tasarlanan, Sony’nin ilk taşınabilir kaset oynatıcısı TPS-L2 Walkman®’den esinlenen ve ona saygı duruşunda bulunan, özel tasarımlı yumuşak kılıf ve paket içinde sunuluyor. TPS-L2, 1 Temmuz 1979’da piyasaya sürüldüğünde insanlara gittikleri her yerde en sevdikleri müziğin tadını çıkarma özgürlüğünü kazandırarak dışarıda müzik dinleme devrimi yapmıştı. O dönemde tabii her şey daha iyi değildi, dolayısıyla, bir yandan Walkman®’in eski tasarımının tadını çıkarırken diğer yandan da en son teknolojiyi parmaklarınızı ucuna getirerek her iki dünyanın da en iyi özelliklerinin tadını çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda, klasik Walkman® modellerinden ilham alan bir kaset teyp kullanıcı ara yüzünden de yararlanabilirsiniz.

Ürün özellikleri için, https://www.sony.com.tr/electronics/kafa-bantli-kulakliklar/wh-h910n adresini ziyaret edebilirsiniz.

 


[1] 352,8 kHz’in üzerindeki örnekleme frekanslarında, aşağıya dönüştürüp oynatır.

[2] Kablolu bağlantı gerektirir

[3] Android, bir Google LLC markasıdır.

[4] Google Asistant bir Google LLC markasıdır.

[5] Sony orijinal müzik oynatıcı uygulaması ve kablolu bağlantı üzerinden MP3 128kbps oynatma kullanılarak.

Paylaş

One thought on “Sony’den Yeni Kulaklıklar ve Walkman®

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir