Türk Telekom’da Üst Düzey Değişiklik

Geçtiğimiz haftalarda CEO koltuğuna oturan Ümit Önal göreve hızlı başladı.

Şirketin stratejik hedefleri doğrultusunda, rekabetçi bir sektör oyuncusu olabilmesi için yapısal bazı değişiklikler gerçekleştirildi.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan özel durum açıklamasıyla;

•”İnsan Kaynakları, Regülasyon ve Destek Genel Müdür Yardımcılığı” tarafından yönetilmekte olan Regülasyon fonksiyonu “Hukuk Genel Müdür Yardımcılığı” ile birleştirilerek “Hukuk ve Regülasyon Genel Müdür Yardımcılığı” oluşturulmuştur.
•”İnsan Kaynakları, Regülasyon ve Destek Genel Müdür Yardımcılığı” tarafından yönetilmekte olan Destek Hizmetleri fonksiyonu, mevcutta CEO’ya raporlayan “Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi Direktörlüğü” ile birleştirilerek “Destek Hizmetleri ve Satınalma Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı” ihdas edilmiş ve “Destek Hizmetleri ve Satınalma Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı” olarak mevcutta İstanbul Bölge Müdürü olarak görevini yürütmekte olan Mehmet Beytur atanmıştır.
•”İnsan Kaynakları, Regülasyon ve Destek Genel Müdür Yardımcılığı” tarafından yönetilmekte olan İnsan Kaynakları fonksiyonu “İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı” olarak oluşturulmuştur. “İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığına”, “Destek Hizmetleri ve Satınalma Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı” Mehmet Beytur vekalet edecektir.
bilgileri paylaşıldı.

 

Paylaş

One thought on “Türk Telekom’da Üst Düzey Değişiklik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir