Uzaktan Çalışmayı Kalıcı Hale Getiren Bir Firma Daha: adesso

Covid-19 pandemisi sonrası uzaktan çalışma koşullarına geçen ve bunu kalıcı hale getiren firmalara bir yenisi daha eklendi: adesso Türkiye.

Yazılım geliştirme hizmetleri sunan ve bilişim teknolojileri danışmanlığı veren adesso Türkiye, adesso grup şirketleri içerisinde bir ilke imza atarak çalışma düzenini değiştiriyor. Covid-19 ile girilen evden çalışma düzenini pandemi sonrasını da kapsayacak şekilde yeniden kurgulayan şirket, kendi içindeki dönüşümü başlatıyor.

Yazılım geliştirme ve bilişim teknolojileri danışmanlık şirketi adesso Türkiye, bugün uzaktan çalışma düzenini pandemi sonrasını da kapsayacak şekilde yeniden kurguladığını duyurdu. Serdar Kuzuloğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı online lansman etkinliğinde çalışanlarına sistemin detaylarını duyuran adesso Türkiye, adesso grubunun tüm dünyadaki merkezleri arasında bir ilki gerçekleştirerek yeni bir düzen başlatıyor.

Pandemi sürecinin başlamasına paralel bir şekilde olgunlaşan fikirle birlikte bu dönemde sürdürülen çalışma düzeni, pandemi sonrasında da adesso’nun yeni normali olacak şekilde uyarlanacak. adesso Türkiye, fiziksel ofislerini kapatmadan evden çalışma düzenini çalışanlarına da danışarak sürekli olarak devam ettirme kararı aldı. Farklı şehirlerdeki yazılım danışmanlarını da çatısı altında ağırlamak için ülkenin farklı şehirlerine merkezler açmayı planlayan bilişim teknolojileri danışmanlık şirketi, adesso grup şirketleri arasında değişimin öncüsü olacak.

adesso Türkiye Genel Müdürü Burak Barı, online gerçekleşen lansmanda çalışanlarla bir araya geldi ve pandemi sonrası geçilecek yeni çalışma düzeninin detaylarını anlattı. Çalışanlar ile ikinci çeyrek rakamlarını paylaşan Burak Barı, Covid-19 dönemindeki özverili çalışmalarından dolayı onlara bir kez daha teşekkür etti.

Covid-19 döneminde yepyeni bir dünya düzenine adım atmış bulunmaktayız. Sizlere bu dönemdeki azimli çalışmanız için bir kez daha teşekkür ederim. adesso Türkiye olarak yeni düzeninin getirdiği bu dönüşümü ilk önce şirketimizde gerçekleştirmek için adımlar attık ve bugün pandemi sonrasını da kapsayan çalışma sistemimizin detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Gelecek değişimle başlar, biz de bu geleceğin başarılı mimarları arasına adımızı yazdıracağımıza inanıyoruz” dedi.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir