Vestel Venus Z20 Satışta

Vestel’in açıklamasına göre, Mobil Dünya Kongresi 2018 Etkinliğinde tanıttığı Türkiye’nin ilk yerli akıllı telefonu Venus’ün yeni modeli Z20, 2.099 TL’lik fiyatıyla satışa çıktı.

Gelişmiş fotoğraf özellikleriyle dikkat çeken Vestel Venus Z20, 16 MP + 5MP arka ve 8 MP flaşlı ön kamerası ile yüksek kalitede fotoğraflar çekmeye olanak sağlıyor.

Çift kamera sistemi, portre modunda çekilen fotoğraflarda arka planı bulanıklaştırarak objeyi daha keskin efektle ön plana çıkarıyor. Hareketli objelere otomatik odaklanma özelliği Pdaf ile anı yakalayan Z20, 4K kalitesinde saniyede 30 kare, 1080p HD kalitesinde ise saniyede 120 kare video kaydı yapabiliyor.

Vestel Venus Z20’nin inceltilmiş ekran çerçevesi ile genişletilmiş bir görüş alanı sunan cihaz, 18:9 Full HD Plus IPS, 5.65 inç 1080×2160 çözünürlüklü ekranı ile üstün bir kullanım deneyimi sağlıyor.
“Akıllı Telefonunuz hep yeni kalacak”

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, akıllı telefon üretirken hedeflerinin, müşterilere yüksek teknolojiyi erişilebilir fiyatlarla sunmak olduğunu vurguladı.

Sosyal ağların yoğun olarak kullanıldığı Türkiye’de kullanıcılar için cep telefonunda fiyatın yanı sıra aranan en önemli özelliğin fotoğraf kalitesi olduğunu belirten Erdoğan, “Bu konuda tüketicinin beklentisini fazlasıyla karşılayacak olan Venus Z20, ön ve arka kameraları, hafızası, ekran boyutuyla ile fotoğraf tutkunlarını çok memnun edecek.” değerlendirmesinde bulundu.

Erdoğan, Türkiye’de cep telefonu değiştirme sıklığının 1,5 yıl olduğunu belirterek, Venus Z20’yi V Hepyeni’ye aylık 119 TL taksitle abone olarak alanların 18 ay sonra yeni modelle değiştirebileceklerini böylece tüketicilerin cep telefonunda hep yeni teknolojiyi takip edeceklerini kaydetti.

Lansmana özel yapılan kampanya ile perakende satış fiyatı 229 TL olan Desibel Bluetooth kulaklık Venus Z20 alanlara ücretsiz veriliyor.

Paylaş