WeMeet Asia 2019 Malezya Kuala Lumpur’da Başladı

WeDo Technologies tarafından bu yıl dördüncü kez organize edilen WeMeet Asia 2019 etkinliği Malezya Kuala Lumpur Four Seasons Otel’de gerçekleştirildi.

Dünya genelinde 10 ofisi ve 600’den fazla çalışanı bulunan WeDo Technologies, 100’den fazla ülkede 200’den fazla telekom operatörüne yazılım çözümleri sağlıyor.

WeDo Technologies’in sunmuş olduğu çözümler şu ana başlıklarda toplanıyor:

  • Gelir güvencesi
  • İş güvencesi
  • Sahtekarlık yönetimi

WeDo Technologies’in basın davetlisi olarak bizler de etkinliğe katılma fırsatı yakaladık.

WeMeet Asia 19 Malezya Kuala Lumpur'da gerçekleştirildi
WeMeet Asia 19 Malezya Kuala Lumpur’da gerçekleştirildi

WeMeet Asia 2019’un ilk gününde neler konuşuldu?

Etkinliğin ilk gününde açılış konuşması WeDo Technologies Pazar Strateji Danışmanı Tony Poulos ve Asya Pasifik Bölgesi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Miguel Chibante tarafından gerçekleştirdi. Tony Poulos tüm etkinlik süresince eğlenceli sunumuyla katılımcıların ilgi odağı oldu.

Ardından yapılan oturumda CEO Rui Paiva ile Pazarlama ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CMO) Bernardo Lucas da şirketin vizyon ve stratejisini ondan fazla ülkeden gelen davetlilerle paylaştı. Yeni yılda şirketin vizyonunun tamamen veri analitiği ve yapay zeka üzerine inşa edileceğini ve bütün yatırımların da bu kapsamda planlandığı paylaşıldı.

WeMeet Asia 19 Malezya Kuala Lumpur'da gerçekleştirildi
WeMeet Asia 19 Malezya Kuala Lumpur’da gerçekleştirildi

Bir sonraki oturumda Bulut Çözümleri Ürün Müdürü Carlos Martins ve Amazon Web Servisleri Telekom Sektörü Sorumlusu Robin Harwani bulut çözümlerinin gelir optimizasyonu odağında nasıl kaldıraç etkisi göstermeye yardımcı olduğunu açıkladılar.

Geleneksel çözümlerin artık sektörün gerisinde kaldığı, yeni nesil stratejilerin oluşturulmasında elde bulunan büyük verinin yapay zeka ve makine öğrenmesi yöntemleri kullanılarak işlenmesinin daha hızlı ve daha gerçekçi sonuçlar alınmasına katkı sağladığı örneklerle anlatıldı.

Verilen aranın ardından üç farklı demo istasyonunda yapılan canlı sunumlarda gerçek veriler üzerinden WeDo Technologies‘in çözümleri sergilendi.

WeMeet Asia 19 Bulut Çözümleri Demo Alanı
WeMeet Asia 19 Bulut Çözümleri Demo Alanı

İlk günün son oturumunda ise Digi Malaysia İş Çözümleri Yöneticisi Melinda Tan ve  WeDo Technologies Bulut Çözümleri Ürün Müdürü Carlos Martins yapay zeka uygulamaları ile kredi riskleri ve abonelik sahtekarlıklarına karşı ne tarz önlemler geliştirdiklerini ve deneyimlerini katılımcılar ile paylaştılar.

Akşam seansında Asya Pasifik Bölgesinden gelen katılımcılar verilen kokteylde birbirleriyle tanışma ve deneyimlerini paylaşma fırsatı buldular.

WeMeet Asia 19 etkinliğin ilk günündeki gelişmeleri sizlerle paylaştık. hazırlayacağımız videoda da geniş kapsamlı incelemelerimizi sizlere YouTube kanalımız aracılığıyla aktaracağız, abone olmayı unutmayın.

Paylaş

3 thoughts on “WeMeet Asia 2019 Malezya Kuala Lumpur’da Başladı

  1. Umarim verimli ve faydali bir etkinlik olmustur. Ulkemizde cogu kimsenin goz ardi ettigi Etkinlikle ilgili bizleri de bilgilendirmeniz ayrica mutlu etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.