yeedi mop station Kendi Kendini Temizleyebiliyor

yeedi’nin 2’si 1 arada modeli olan mop station robot süpürge, kirli paspasları otomatik olarak yıkamak için kendi kendini temizleyen istasyonuyla birlikte geliyor.

Güvenilir ve kullanıcı dostu ürünler üreterek kullanıcıların temiz ve sağlıklı bir ev hayatına sahip olmalarında rol oynayan robot süpürge markası yeedi, mop station modelini piyasaya sundu. 2’si 1 arada temizlik sunan mop station, kirli paspasları otomatik olarak temizlemek için kendi kendini temizleyen istasyonuyla birlikte geliyor. yeedi mop station, elle paspaslamayı taklit etmek için akıllı bir paspas sistemine de sahip. 180r/dk hızla dönen iki adet paspas pedi, 10N’lik kuvvetle aşağı doğru bir basınçla zemine sıkıca bastırılıyor. Bu durumda lekeler yumuşatılabiliyor ve kolaylıkla çıkarılabiliyor. Yerleşik halı algılama sensörü, halıların kirlenmesi durumunda ise paspas yaparken robot süpürgeyi akıllıca halıdan uzaklaştırıyor.

Paspaslar kendi kendini temizliyor

Mop station’ın kendi kendini temizleme istasyonu, kirli paspasların temizliğinde tıpkı bir çamaşır makinesi gibi çalışıyor. Kirli paspasları otomatik olarak tekrar ovalıyor ve her 10 dakikada bir kiri temizliyor. Piyasada bulunan mini su depolu diğer robotların aksine, sistematik su kullanımı için ayrı ayrı temiz ve her biri 3500ml olan atık su depolarına sahip olan mop station, paspaslar kirlendiğinde onları yıkamak için yerleştirme istasyonuna dönüyor ve ardından kaldığı yerden temizliğe devam ediyor. Temizlik yapıldıktan sonra, koku veya küf oluşumunu engellemek içinse paspasları kurutmak üzere yerleşik fan devreye giriyor.

Tüyü, kiri ve kırıntıyı ortadan kaldırıyor

Çok yönlü olan yeedi mop station, güvenilir paspaslama performansının yanı sıra, güvenilir bir süpürme performansı da sunuyor. 2500Pa’lık yüksek bir emiş gücüne sahip olan yeedi mop station, en derin yerlere gizlenmiş evcil hayvan tüylerini, kırıntıları ve kiri ortadan kaldırıyor. Visual SLAM teknolojisi sayesinde evin yerleşim düzenini tam olarak öğreniyor ve kendisine bir temizlik rotası çizerek verimli temizlik alternatifleri planlıyor.

yeedi Mop Station, 14.999 TL üzerinden Türkiye garantisi kapsamında tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir