Yeni Nesil Dyson Airwrap Türkiye’de Satışta!

Dyson Airwrap saçları aşırı ısı olmadan, daha hızlı ve kolay şekillendirebilmeniz için yeniden tasarlandı.

Dyson şimdiye kadarki en iyi performansa sahip saç şekillendiricisi, Dyson Airwrap multi-styler’ı satışa sunuyor. Her daim daha iyiyi arayan Dyson mühendisleri, Coanda efektinin boyutunu küçültürken etkisini artırmak için kendi tasarımlarına meydan okuyarak, aşırı ısı olmadan farklı saç tipleri için çeşitli stiller sunan bir şekillendirici tasarladı.

Soğuyabilen ve dönen uçlara sahip yeni nesil şekillendirici bukle başlıkları, saçın gücünü korumaya yardımcı olmak için ısı hasarı olmadan buklelere ve dalgalara daha hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlıyor. Bir önceki nesil şekillendiricide iki bukle başlığıyla elde edilen sonuçları tek bir başlıkla elde edebilen kullanıcılar, artık başlıkları değiştirmeye gerek kalmadan saat yönünde ve saat yönünün tersine bukleler ve dalgalar oluşturarak tüm saçı şekillendirebilme imkânı buluyor.

Dyson, daha önceki Airwrap saç şekillendiriciye sahip kullanıcılarına da sadece yeni başlıklarla kendi ürünlerini güncelleyebilme imkânı veriyor. Saç şekillendiricilerde ilk defa uygulanan bu fikir, makinenin geliştirilme süreci boyunca benimsenen sürdürülebilirlik vizyonundan kaynaklanıyor. Dijital bir dünyada tasarım yapmak, fiziksel prototip oluşturmaya olan bağımlılığı azalttığından, bunun sonucunda kullanılan enerji ve malzemeleri önemli ölçüde aza indiriyor. Daha önce hiç görülmemiş bir hava akımı hızı, basıncı ve kontrolü seviyesine ulaşmak için havalandırma deliklerini küçültülmesinde elde edilen başarı, mühendislerin deneme yanılma sürecinin bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor.

  • Geliştirilmiş çok yönlü şekillendirme: Dyson’ın saç hasarını ve saç tiplerini daha iyi anlama konusundaki çalışmaları sonucunda ortaya çıkan yeni Dyson Airwrap multi-styler artık daha fazla saç tipine ve stiline hitap ediyor.
  • Simülasyon dünyasında geliştirilen mühendislik: Gelişmiş hesaplamalı akışkanlar dinamiği, makine öğrenimi ve akıllı dijital tasarım yazılımı aracılığıyla yapılan sanal testler, Dyson’ın Ar-Ge sürecinde daha az fiziksel prototip kullanmasına ve daha sürdürülebilir geliştirme uygulamalarına izin verdi.

Doğrudan onu tasarlayıp üretenden satın alın

Yeni Dyson Airwrap multi-styler, 8.999 TL fiyatıyla Nisan ortasından itibaren Türkiye’de Dyson doğrudan satış kanalları üzerinden kullanıcılarla buluştu. Yeni başlıklar mevcut makinelerle tamamen uyumludur ve kullanıcılar tüm setlerini güncelleyebilir. Dyson Airwrap multi-styler’ı satın almak, daha fazla bilgi edinmek ve deneyimlemek için Dyson Demo Store’ları ziyaret edip, detaylı bilgiye www.dyson.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir