A101 Çocukların Yüzlerini Masal TV ile Güldürüyor

Bu sene 100.yılını kutlayacağımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’nin de Koronavirüsle mücadele ettiği bir döneme denk geldi. Bu sene de ülke olarak kutlamaya hazırlandığımız Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evlerimizde de yine coşkuyla kutlayacağız.

A101, sağlıklarını korumak için sokağa çıkamayan ve evlerinde vakit geçirmeye başlayan çocuklara 23 Nisan hediyesi olarak hoş bir sürpriz hazırladı. Türkiye’nin her köşesindeki 8 – 16 yaş aralığındaki tüm çocuklar, yaklaşık 1 ay boyunca A101’in sponsorluğu ile TOFD’nin “Masal TV” projesine ücretsiz olarak ulaşabilecek.

Masal TV 8-16 yaş aralığındaki tüm çocuklar için

TOFD (Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği) liderliğiyle hayata geçirilen “Masal TV Projesi”, yaşları 8 ile 16 arasında değişen yaratıcı yazarlık ve felsefe eğitimleri almış 30 engelli çocuğun yazdığı kitapların ünlü isimler tarafından seslendirilmesinden oluşuyor. Aralarında Yonca Evcimik, Pınar Altuğ Atacan, Hazım Körmükçü, Ceyhun Yılmaz ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi sanatçıların yer aldığı 30 ünlü ismin seslendirdiği “Kalpten Gelen Masallar” serisinin tamamı, 19 Nisan – 11 Mayıs tarihleri arasında A101 desteğiyle www.tofddukkan.com’da ücretsiz olarak hem okunabilecek hem de dinlenebilecek.

Geleceğin her daim çocuklara emanet olduğu gerçeğiyle yola çıkan A101, çocuklara umut vermeyi kendine misyon edinerek pek çok farklı projeye de ev sahipliği yapacak.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir