Akıllı Magnet ile Hamburger Siparişi

McDonald’s’tan bir ilk: Akıllı Magnet ile eve sipariş

McDonald’s Türkiye, hızlı ve kolay sipariş deneyiminde Akıllı Magnet’le çıtayı yükseltiyor. Hızlı servis sektöründe ilk olan Akıllı Magnet uygulamasıyla, telefonlarını Akıllı Magnet’e temas ettirenler anında sipariş verebiliyor.

Dijital dünyadaki yenilikleri müşterileriyle buluşturmaya devam eden McDonald’s Türkiye hızlı servis sektöründe bir ilki hayata geçirdi: Akıllı Magnet… Akıllı Magnet, tüketicilerin NFC (Yakın Alan İletişimi) özellikli telefonlarını buzdolabı magnetlerine temas ettirerek hızlıca sipariş verebilmelerine olanak sağlıyor. Akıllı Magnet sayesinde herhangi bir uygulama indirmeye ya da sürekli güncelleme yapmaya gerek kalmıyor. Akıllı Magnet, otomatik sipariş talimatı ve anlık sipariş durum izleme seçenekleri de sunuyor. Böylece tüketiciler hızlı ve pratik şekilde evlerine sipariş vererek yemeklerinin tadını çıkarabiliyorlar.

Akıllı Magnet ve McDonalds
Akıllı Magnet ve McDonalds

“Akıllı Magnet ile yeni bir dünyanın kapılarını açıyoruz”

Türkiye’de mobil ticaret için büyük bir potansiyel olduğunu söyleyen McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, “McDonald’s olarak sadece en kaliteli ürünleri en iyi fiyata sunmayı değil aynı zamanda müşterilerimiz için en iyi deneyimi eve serviste de yaratmayı hedefliyoruz. Onların istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi en iyi ve en hızlı şekilde sunmaya odaklanıyoruz. Elif Göktaş Akıllı Magnet’in hem ilham veren hem de sektörün hızlı ve enerjik yapısına uyan bir proje olduğunu belirterek ekledi: “Restoranda sunduğumuz hızlı ve kaliteli servisi Akıllı Magnet ile eve servis hizmetimize de taşıyoruz. Müşterilerimizin tek yapmaları gereken telefonlarını Akıllı Magnet’e temas ettirerek sipariş vermek ve McDonald’s’ın efsane lezzetlerinin tadını çıkarmak…”

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir