Sanaiyi Tost Gerçekten İyi Geldi

Son yıllarda hızlı yeme içme (fastfood) sektörünün önemli oyuncularından birisi de tost ve tostçular oldu.

Bu değişimde kimi sosyal medya fenomenlerinin etkisi olduğu gibi, iyi lezzetlerin etkisi de kaçınılmaz oldu. Ancak gerçek şu ki; her meşhur yer lezzetli olmuyor. Şimdi ismini burada paylaşmak doğru olmayabilir, bu yüzden yazmıyorum ama bilin ki geçtiğimiz aylarda Ankara’ya gelen meşhur bir tostçuya, yeni şubesini ziyarete gitmiş ve maalesef hayatımızın şoklarından birini yaşamıştık.

Ama bugün, yepyeni bir işletmeyi keşfetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ankara’nın sanayi bölgesi olan Ostim’de adından söz ettirmeye başlayan Sanaiyi Tost’a gittik ve son derece mutlu bir şekilde oradan ayrıldık.

Her şey 2018 yılında 3 genç girişimcinin hayallerine ulaşmak için adım atmasıyla başladı. İşletmelerini kurup adına da Sanaiyi Tost dediler. Mekân olarak sanayide bulunmaları ve “iyi tost”u hedeflemeleriyle, işletmeleri için isim bulmaları da çok sürmedi.

Çıkış noktaları çok basit ve anlamlı: Sanayilerde yaygın bir yemek seçeneği olan, fakat ne yazık ki, bakkalların, büfelerin yan işi olmaktan öteye gidememiş tostu hakkettiği yere taşımak.

Çünkü sen İYİsine layıksın..

Şimdi dilerseniz işletmecilerinin dilinden, kaleminden okumaya devam edelim:

Biz temizliğe önem veriyoruz, kaliteli malzemeler arayıp kaynağından buluyoruz, samimi ve zevkli bir konsept oluşturmaya çalışıyoruz. Amacımız tostunuzu yerken sanayinin tam ortasında olduğunuzu size unutturmak. 

Biz sadece ama sadece tost yapıyoruz. Ama sadece sanayi tostu yapmıyoruz. Kendi özel formüllerimizi yaratıyoruz, sürekli yeni tostlar keşfetmeye çalışıyoruz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız tostlarımız var.

Sanaiyi Tost, 

Çünkü sen İYİsine layıksın..

Sanaiyi Tost incelet.com denemesi nasıl sonuçlandı?

Tüketiciyle buluşan ürün ve hizmetlerin, tüketiciye doğru şekilde aktarılmasını sağlamaya çalışan incelet.com, tabiki bu lezzeti de es geçmedi. Sizler için Ankara Ostim’de yer alan Sanaİyi Tost’a gittik ve denedik. İşte inceleme videomuz:

Sanaiyi Tost menüsünde neler var?

Birbiriniden lezzetli tostlar arasında biz mekân sahibi Şükrü Beyin tavsiyesi üzerine “Sanaiyi Köz Patlıcanlı Tost”, “Sanaiyi Köfte Tost” ve”Sanaiyi Tatlı Tost” lezzetlerini denedik.

Sanaiyi Tost neler var neler yok?
Sanaiyi Tost neler var neler yok?

Sanaiyi Tost’a nasıl ulaşabilirim?

Aslında internette küçük bir arama yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz ama madem bu yazıyı okuyor, bu videoyu izliyorsunuz işinizi biraz daha kolaylaştıralım.

Sanaiyi Tost web sitesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Sanaiyi Tost instagram sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Sanaiyi Tost Facebook sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Sanaiyi Tost adresi: Ostim Osb 1230. Sokak No:23 Yenimahalle / Ankara

 

Sanaİyi Tost

15,00 TL
8.7

Mekân

9.0/10

Lezzet

9.0/10

Fiyat/performans

9.0/10

Ulaşım

8.0/10

Doyuruculuk

8.5/10

Artıları

  • Lezzet
  • Samimi ortam

Eksileri

  • Lokasyon
Paylaş