Akıllı Telefonun Fiyatı Da Akıllı Olur

En iyi akıllı telefon dendiğinde birçoğumuzun aklına “en pahalı modeller” gelse de en azından her zaman gerçekler öyle değil.

Üst segment cihazları kıskandıracak özellikte akıllı telefonların, uygun fiyat etiketleriyle satışa sunulmasını simgeleyen Yeni Premium segmentini tüm dünyada yayan MediaTek, Yapay Zeka, çoklu kamera, daha güçlü bağlantı gibi özelliklerin, erişilebilir fiyatlı telefonlarda sunulmasını sağlıyor.

Giderek sadece günlük hayatlarımızın değil, ekonomik aktivitenin de ayrılmaz bir parçası haline gelen akıllı telefonlarımızdan, her gün daha fazlasını talep ediyoruz. Hayatımıza eşlik eden uygulamaların yanı sıra, daha şık tasarımlar, içeriği ve oyunları daha keyifli kılacak geniş ekranlar, daha iyi kalite fotoğraf ve video çekimi, sosyal ağlarımızla sürekli erişim ve yapay zeka ile sunulan kolaylıkları istiyoruz.

Sahip olduğumuz telefonunun fiyatıyla reklam yapmayı seven bazılarımızın dışında genelde akıllı telefonlarımızdan istemediğimiz en önemli şey ise, bize bir servete mal olmalarıdır. Bu konunun çözümü için de dünyanın önde gelen işlemci geliştiricisi MediaTek ‘in tanımladığı ve teknolojisiyle hayata geçirdiği Yeni Premium segmenti kendisini gösteriyor.

Her yıl, yaklaşık olarak 1,5 milyar cihaza güç veren MediaTek, Türkiye ve dünya genelinde cihaz üreticilerine, en gelişmiş kamera özellikleri, ileri düzey yapay zeka geliştirmelerine ve bağlantı özelliklerine sahip yüksek teknolojili çipler sunuyor; akıllı fiyat etiketlerine sahip Yeni Premium akıllı telefonların üretimini destekliyor.

MediaTek’in Helio P22 yonga seti gibi ürünleri, uygun fiyatlı orta segment mobil cihazların, tüketicilerin yüksek fiyat etiketli akıllı telefonlardan beklemeye alıştığı özellikler sunmasını sağlıyor.

MediaTek, Yapay Zeka, çoklu kamera, daha güçlü bağlantı gibi özelliklerin, erişilebilir fiyatlı telefonlarda sunulmasını sağlıyor.
MediaTek akıllı telefonlarda, yapay zeka, çoklu kamera, daha güçlü bağlantı gibi özelliklerin, erişilebilir fiyatlı telefonlarda sunulmasını sağlıyor.

MediaTek, Akıllı Telefonlara akıllı fiyatlarla destek oluyor

Yeni Premium segmentinde yer alan bir akıllı telefon, yüksek performans, ileri düzey yapay zeka, gelişmiş kamera, uzun batarya ömrü gibi özellikleri, çevrenizdekilerin gözlerini masaya koyduğunuz telefonunuza çekecek şıklık ve çentikli ekran gibi tasarım özellikleriyle birlikte sunuyor. Tüm bu özellikler, bütçenize dost, dikkat çekici fiyat etiketleriyle birlikte geliyor. Yani iyi bir teknolojiye sahip olabilmek için servet harcamak gerekmiyor.

MediaTek akıllı telefon pazarı için uygun fiyatlı seçenekler sunuyor.
MediaTek akıllı telefon pazarı için uygun fiyatlı seçenekler sunuyor.

Yeni Premium segmenti, akıllı tüketicilere, akıllı fiyata, akıllı telefon alabilme özgürlüğü sunuyor.

Yeni Premium segmenti bir akıllı telefonun, Türkiye’de 2.000 – 3.000 TL bandında satın alınabileceğine dikkat çeken MediaTek MEA Bölgesi Kurumsal Satış ve Pazarlama Direktörü Rami Osman, “Yeni Premium segmenti, akıllı tüketicilere, akıllı fiyata, akıllı telefon alabilme özgürlüğü sunuyor. Yeni Premium, elegan tasarım, çoklu kamera, yapay zeka, yüksek performans ve enerji verimliliği gibi özellikleri, yüksek fiyatlı cihazların tekelinden kurtarıyor” dedi.

Tüketici için iyi olan, mobil ekonomi için de iyidir

Küresel lider MediaTek’in, dünyanın dört bir yanında milyarlarca cihaza güç verdiğini ifade eden Rami Osman, “Coğrafyalar ve pazarlar değişse de, mobil trendler ve tüketici beklentileri her yerde aynı. Bu beklentileri, kolay erişilebilir fiyatlarla karşılayacak cihazlar için, Türkiye’de ve dünyada üretici firmalarla birlikte çalışıyoruz. Yeni Premium segmenti, tüketicilere fayda sunmanın yanı sıra, her sektörde giderek daha fazla önem kazanan mobil ekonominin büyümesi için de fırsat oluşturuyor. Bu Türkiye’de ve dünyada, dijital dönüşümün bir sonraki adımıdır” şeklinde konuştu.

Paylaş

One thought on “Akıllı Telefonun Fiyatı Da Akıllı Olur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir