Canon EOS R Lansmanda Etkiledi

Canon, yeni ürünü EOS R’ı düzenlediği lansmanda tüketicilerle buluşturdu. Fotoğraf tutkunları EOS R’ın öne çıkan özelliklerini deneyimleme imkânı buldu.

Fotoğraf ve video tutkunlarının gözde markası Canon, en yeni ürünü EOS R’ın Türkiye lansmanını gerçekleştirdi. Tüm fotoğraf tutkunlarının davetli olduğu etkinlikte EOS R’ın doğuş hikâyesinden teknik özelliklerine kadar tüm detayları katılımcılarla paylaşıldı.

Canon EOS R

Etkinlikte ziyaretçiler, ürün sunumunun ardından fotoğraf ve video çekimleri için özel olarak hazırlanan sahnelerde EOS R’ın sessiz çekim yapabilme, karanlık ortamlarda en hızlı, yüksek netlikte odaklanma gibi öne çıkan özelliklerini deneyimleme fırsatı buldu. Etkinlik boyunca gerçekleştirilen performans, EOS R’ın teknik özelliklerinin testi için muhteşem bir ortam sundu. Dünyanın en hızlı otomatik ve -6EV gibi çok düşük ışıklandırmada en yüksek odaklanma kapasitesine sahip olan EOS R ile katılımcılar her çekimde profesyonel kareler elde etti. EOS R, ergonomik tasarımı, kullanım kolaylığı ve 4K video çekme özelliği ile fotoğraf tutkunlarının gönlünü kazandı. 

Bizler de bu güzel lansmanda Canon’dan Mert Gündoğdu ile EOS R’ı sıcağı sıcağına konuştuk. 

Canon EOS R Türkiye lansmanında Mert Gündoğdu ile sohbet ettik.

İlerleyen günlerde Canon EOS R’ın geniş incelemesi ile sizlerle olacağız.

Paylaş

2 thoughts on “Canon EOS R Lansmanda Etkiledi

Comments are closed.