Efsane Cuma’ya Özel Kampanya

Bu yıl Hepsiburada Efsane Cuma kapsamında Yapı Kredi ile birlikte sunacağı fırsatları müşterileriyle buluşturuyor.

Hepsiburada, “Yapı Kredi Worldpuan’’ kampanyası ve ‘’Alışveriş Kredisi’’ hizmetiyle müşterilerinin bütçelerine uygun teklifler sunarak hayatlarını kolaylaştırmaya devam edecek.

30’dan fazla kategori ve 17 milyon ürün çeşidiyle ayda 85 milyon ziyarete ev sahipliği yapan Hepsiburada, Efsane Cuma ile geçen yıl gerçekleştirdiği ticaret hacmini, bu sene 15.000 iş ortağıyla birlikte artırarak ekonomiyi canlandırmaya hazırlanıyor.

Aynı zamanda, Yapı Kredi iş birliğiyle sunduğu ‘’Yapı Kredi Worldpuan’’ kampanyası ve Türkiye’de e-ticaret sektöründe bir ilk olan “Alışveriş Kredisi” ürünü ile müşterilerine bütçelerine uygun alternatifler sunarak aile ekonomilerine destek oluyor.

Efsane Cuma günü 20 milyondan fazla ziyarete ev sahipliği yapacak platformda müşteriler, giyimden kozmetiğe, beyaz eşyadan oto lastiğine, bilgisayardan cep telefonuna, kitaptan ev tekstiline kadar tüm ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla temin edebilecekler.

Efsane Cuma’da Efsane Kampanya; 50 TL’ye varan Worldpuan!

Efsane Cuma günü Hepsiburada müşterilerinin Yapı Kredi Worldcard ile yapacakları 500TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL worldpuan hediye edilecek.

Kampanyaya katılım koşullarına hepsiburada.com sayfasından ulaşılabilir.

Alışveriş Kredisi ile Efsane Cuma’da ihtiyaçlar ertelenmiyor

Alışveriş Kredisi ile müşteriler, Hepsiburada üzerinden seçtikleri ürünlerden oluşturdukları 750 – 15.000 TL aralığındaki sepetleri için sigorta ücreti ödemeden anında masrafsız kredili alışveriş yapabilecekler. Efsane Cuma’da alışveriş kredisi kullanan müşteriler kampanyaya özel uygun faiz oranından yararlanırken, kredilerinin ilk taksidini 2019 yılında ödeyebilecekler.

Türkiye’de ilk defa uygulanan sistem, 7/24 hem web hem de mobilden birkaç dakika içinde kolayca kredili alışveriş imkanı sağlıyor. Hepsiburada üzerinden Efsane Cuma’da diledikleri kategoriden ürünleri sepetlerine atacak müşteriler, satın alma işlemi öncesinde kredi ve faiz oranlarını görerek alışverişlerini kolayca tamamlayabilecekler.

Hepsiburada’daki 17 milyon ürün çeşidinden bir veya birden fazlası sepete atılabilir, sepet tutarının toplamı kadar alışveriş kredisi kullanılabilir Alışveriş Kredisi çözümü kapsamında Yapı Kredi’nin sunduğu uygun kredi ve faiz oranlarından faydalanılabilir.

Paylaş