Dehşet efsanesi Stephen King’den Stranger Things yorumu: “Çok güzel; fakat bunu yapmanız yakışmadı”

Korku efsanesi Stephen King de pek çok kişi üzere Stranger Things 4’ü izliyor. Ünlü müellif, Cumartesi günü bu dönemin (yaratık olmayan) makus adamlarından birine odaklanan bir spinoff dizisi fikrini tweet’ledi.

King, “O iğrenç, sinsi Rus adam Yuri’yi seviyorum” diye yazdı ve devam etti: “Kendi gösterisini hak ediyor. Barry üzere, ancak Rus.

Yuri, dizide Joyce ile Enzo isimli bir hapishane gardiyanı ortasındaki bir muahedede, Joyce’dan ödeme toplamak ve bir Rus hapishane kampından kaçmanın son ayağında Hopper’a yardım etmekle misyonlu bir yan karakter.

HBO’nun Barry’si ise, Saturday Night Live mezunu Bill Hader’in oynadığı karanlık bir güldürü dizisi. Dizinin birinci döneminde Hader, Los Angeles’ta bir oyunculuk dersine katılan depresif bir kiralık katili oynuyor.

Stranger Things 4. Dönem’in birinci yedi kısmı 27 Mayıs’ta yayına girdi. Söylenilene nazaran iki saati geçen bir final kısmı de dahil olmak üzere iki kısım daha 1 Temmuz tarihinde yayınlanacak. Stranger Things 4, birinci üç günde 286,8 milyon saat izlenerek Bridgerton’un ikinci döneminden daha fazla izlenmeyi başardı.

Stranger Things yaratıcıları Duffer Kardeşler uzun vakittir King’in hayranları olduklarını söylüyor. Hollywood Reporter ile yaptıkları bir röportaj sırasında Ross Duffer, “Büyürken bizler için büyük bir ilham kaynağıydı. O bizim için bir ilah gibi” dedi. King de gösterinin hayranı. Geçtiğimiz Çarşamba günü, “Stranger Things’in yeni dönemi hakikaten şahane – en az evvelki üçü kadar yeterli yahut daha iyi” yazmıştı.

Ancak muharrir, dizinin iki kısım halinde yayınlanmasının “yakışmadığını” düşünüyor.

Stranger Things müellif odası için bir Twitter hesabı King’in tweet’ine yanıt vererek “Üzgünüz Stevie Amca, 8+9 şimdi bitmedi, fakat olabildiğince süratli çalışıyoruz! Sevdiğinizden ve harika ince Carrie riff’imizi gördüğünüz için mutluyuz” dedi.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir