Dünya Türk Kahvesi Gününde Kahveler Gloria Jean’s Coffees’in İkramı

Türkiye pazarına giren ilk gurme kahve markası olan dünyaca ünlü Gloria Jean’s Coffees, mobil uygulaması üzerinden Dünya Türk Kahvesi Gününde Türk kahvesi ikram ederek kahve severlerin 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Gününü kutluyor.

Geçtiğimiz yıl başlattığı yenilenme hareketiyle tüm marka kimliğini yeniden inşa eden Gloria Jean’s Coffees, en kaliteli kahveyi sevenleriyle buluşturma konusundaki iddialı duruşunu sürdürüyor. Kendine belirlediği bu misyonla yola çıkan Gloria Jean’s Coffees, şimdi de Türk kahvesi özelinde kalitesini ortaya koyacak bir çalışmaya imza atıyor ve 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nde tüm Türk kahvesi tutkunlarını mağazalarına davet ediyor.

5 Aralık günü her zaman üstün ve özgün bir servis anlayışıyla hizmet veren tüm Gloria Jean’s Coffees mağazalarından, Türk kahvesi ikramınızı mobil uygulama üzerinden tek kullanımlık olarak gerçekleştirebilirsiniz. Hali hazırda 650 bin aktif kullanıcısı bulunan mobil uygulamadan edinebileceğiniz çeşitli promosyon fırsatları sayesinde eşsiz kahve deneyiminiz hiç bitmesin.

Gloria Jeans websitesine buradan ulaşabilirsiniz https://www.gloriajeans.com.tr/

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir