Monster Notebook’un Başarısı Intel Vision 2022’de Dünyaya Örnek Gösterildi

Dünyanın önde gelen teknoloji önderlerinin, yapay zeka şirketlerinin, yatırımcıların ve basının katıldığı Intel Vision 2022’de geleceğe istikamet verecek teknolojiler, yapay zekâ trendleri, dijital eserler ve inovatif tahliller konuşuldu. 10-11 Mayıs’ta Teksas, Dallas’ta ve eş vakitli olarak online ortamda, Intel On aktiflik serisinin sonuncusu olarak gerçekleşen aktiflikte, Monster Notebook’un Türkiye pazarına istikamet veren sıra dışı uygulamaları ve şirketin global bir marka olma yolundaki büyüme kıssası, tüm dünyadan bölüm paydaşlarına örnek gösterildi.

Monster Notebook ve Intel stratejik iştirakiyle gerçekleştirilen Bilinmeyen Dahiler Projesi’nin (The Hidden Genius Project) tanıtımında konuşma yapan Intel Gaming, Yaratıcılık ve Esports Departmanı Genel Müdürü Marcus Kennedy’nin sahneye elinde Monster Notebook marka dizüstü bilgisayarla çıkması dikkat çekti. Kennedy konuşmasında, geleceğe istikamet verecek olan yapay zekâ teknolojisini geliştirmek ve bu alanda gençlerin iş gücünü desteklemek için oluşturulan projeye Monster Notebook’un yüksek performanslı bilgisayarlarıyla verdiği dayanaktan bahsetti. Konuşmanın akabinde devam eden aktifliğin kapalı oturumunda Monster Notebook Strateji ve Genişlemeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Çerçioğlu, Intel’in globaldeki paydaşlarına Monster Notebook’un kullanıcı tecrübesi odağıyla geliştirdiği yeni jenerasyon teknoloji tahlillerini tanıttı.

Canavar’ın başarısı küresel çapta ses getiriyor

Hususla ilgili açıklamada bulunan Monster Notebook Strateji ve Genişlemeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Çerçioğlu, “Monster Notebook olarak, her geçen sene daha da gelişen dijital oyun dünyasında her düzeyden oyuncunun en âlâ oyun tecrübesini yaşayabilmesi için son teknoloji donanım konfigürasyonlarını geliştiriyor, kullanıcılarımıza yüksek manzara kalitesi, kesintisiz oynanabilirlik ve uzun müddetli performans vaat ediyoruz. Yalnızca oyun uygulamalarını değil; mimarlık, grafik tasarımı, görüntü içerik üretimi, savunma sanayi üzere alanlarda kullanılan ve yüksek performans gerektiren tüm programların kusursuz çalıştığı bilgisayarlarımız, bu alanlardaki profesyoneller tarafından da tercih ediliyor. Şu an Türkiye’nin oyun bilgisayarı denilince akla gelen birinci markasıyız. Geçtiğimiz yılın en çok tercih edilen oyun bilgisayarı markası seçildik. Tahminen bundan daha da değerlisi, IPSOS tarafından sistemli aralıklarla gerçekleştirilen pazar araştırmalarında yalnızca oyun bilgisayarı kategorisinde değil, Türkiye’deki bilgisayar markaları ortasında kullanıcı memnuniyeti en yüksek marka seçiliyoruz. Türkiye’de kazandığımız bu başarıyı küresel arenaya taşımak için tüm gücümüzle çalışıyor, Monster Notebook olarak Türkiye’den çıkan global bir marka olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Ne keyifli bize ki Canavar’ın Türkiye oyun ve teknoloji ekosistemine istikamet veren muvaffakiyetleri artık küresel çapta da ses getiriyor. Intel ile kurduğumuz, yıllardır güçlenerek devam eden stratejik iştirakimizin bu başarıdaki katkısı kıymet biçilemez. Monster’ın ilham verici marka muvaffakiyetinin tüm dünyadan teknoloji üreticilerinin bulunduğu Intel Vision’da takdir edilmesi tüm Monster Notebook ailesi ismine gurur verici” dedi.

Paylaş