Netaş ve Havelsan’dan Güç Birliği

Bugüne kadar 50’den fazla stadyumu ‘akıl’landıran Netaş, Havelsan ile yeni bir işbirliği anlaşmasına imza attı. Anlaşmaya göre; Netaş ve Havelsan, uluslararası pazarlardaki akıllı stadyum projelerinde birlikte hareket edecek

Netaş ve Havelsan, uluslararası pazarlarda akıllı stadyum projelerinde iş birliği yapmak üzere bir mutabakat anlaşması imzaladı. İmza törenine Netaş Kamu ve Savunma Sektörü İş Birimi Genel Müdürü Kamil Orman ile Havelsan Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay katıldı.

Netaş ve Havelsan’dan yurtdışındaki akıllı stat projeleri için güç birliği

Orta Asya’dan Kuzey Afrika’ya kadar geniş bir coğrafyada Dijital Dönüşüm Mimarı kimliğiyle rol alan Netaş, bugüne kadar 50’nin üzerinde stadyumu akıllandırdı. Netaş şimdi uluslararası pazarlarda Havelsan işbirliğiyle stadyumların dijital dönüşümündeki etkisini artırmayı hedefliyor.

Netaş Akıllı Stadyumları, ziyaretçilere yüksek kapasiteli güvenli WiFi, e-biletleme, bina içi lokasyon hizmetleri, akıllı otopark, ‘beacon’lar üzerinden özelleştirilmiş kampanyalar, dijital pano ve ekranlar gibi etkin reklam platformları, sorunsuz etkinlik yönetimi için operasyon merkezleri ile gözetim sistemleri ve akıllı kart ile erişim kontrolü sağlıyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir