Nissan Navara Şovu Tamamladı

Nissan “NAVARA Türkiye Şovu” 165 günde 45 şehir, 190 ilçe ve 535 köy ziyareti gerçekleştirerek toplamda 36 bin kilometrelik yol kat etti.

Geçtiğimiz Temmuz ayında Nissan’ın Navara ile şova başladığını duyurmuştuk.

Gündeminde yeni bir Pick-Up satın almak olan tüketicilere yönelik gerçekleştirilen, aracın performansını ve gücünü test etme imkânının yanı sıra indirimli fiyat ve uygun finansman seçenekleri de sunulan şovda 10.126 kişiyle birebir görüşme sağlandı.

Müşterileriyle birçok platformda bir araya gelen Nissan’ın “NAVARA Türkiye Şovu” büyük bir ilgiyle tamamlandı. 165 günde tamamlanan şov kapsamında yaklaşık 36 bin kilometrelik yol kat edilerek 45 şehir, 190 ilçe ve 535 köy ziyaret edildi.

Nissan Navara Pick-Up arayışında olan tüketicilerin ilk tercihlerinden birisi olmayı başardı.
Nissan Navara Pick-Up arayışında olan tüketicilerin ilk tercihlerinden birisi olmayı başardı.

Nissan’ın 80 yıllık Pick-Up deneyiminin yansıması niteliğinde olan NAVARA’yı pick-up sahibi olmak isteyenlerle buluşturmak için başlattığı Türkiye turu, 26 Aralık’ta İstanbul’da sona erdi. 30 Temmuz’da başlayan tur kapsamında NISSAN bayilerinin bulunduğu şehir merkezlerinin yanı sıra ilçe ve köylerde pick-up sahibi olmak isteyenlerle buluşan NAVARA Türkiye ekibi, bugüne dek Türkiye’nin kara ve deniz sınırları toplamının 3,5 katı yol kat ederek NAVARA’nın öne çıkan özelliklerini tanıttı ve tüketicilere NAVARA’yı yakından tanıma, test etme imkanı sundu.

Nissan Navara Şovu Türkiye’nin 7 bölgesine ulaştı

Konforu ve düşük yakıt tüketimiyle öne çıkan NISSAN NAVARA, SUV konforu ile Pick-up tecrübesini birleştiren özelliklerini görücüye çıkardı. Multi-link süspansiyon sistemiyle sürücüler kadar yolcular için de yüksek konfor olanağı sunan NAVARA, şova özel olarak indirimli fiyat ve cazip finansman seçenekleriyle sunuldu. NAVARA Türkiye Şovu NAVARA satışlarına ciddi destek sağladı.

NAVARA Türkiye Şovu, 30 Temmuz’dan Aralık ayı sonuna dek Türkiye’nin 7 bölgesinde maden ocaklarından inşaat sahalarına, 3 bin metre yüksekliğindeki yaylalara, birçok maden ocağını, sanayi sitesini, sebze-meyve halini ve köy merkezini ziyaret etti. 10 bin 126 kişiyle birebir iletişim kurulan etkinlikte bin kişi aracı test etme imkânı buldu.

 

Paylaş

One thought on “Nissan Navara Şovu Tamamladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.