Realme ve Reynmen’den Gençlere Evde Oturma Çağrısı

Korona virüs nedeniyle tüm yetkililer evde durma çağrısı yapıyor. Ancak birçok kişi hâlâ evde bulunmak yerine dışarıya çıkmayı tercih ediyor. Akıllı telefon markası Realme, hem farkındalık yaratmak hem de insanların evde oturmasını sağlamak için eğlenceli bir sosyal sorumluluk projesi yapıyor. 21 Mart akşamı Realme Instagram hesabı üzerinden düzenlenecek Reynmen konseri ile hem hastanelere maske bağışı yapılacak hem de Ahbap Platformu’na yardımda bulunulacak.

Korona virüs nedeniyle işyerleri, restoranlar çalışmaya ara veriyor, konserler, kültür sanat etkinlikleri erteleniyor ya da iptal ediliyor. Bu süreçte genç yaşlı her kesimin evde durarak virüsün yayılmasının önüne geçmesi gerekiyor. Bu konuda farkındalık yaratmak isteyen akıllı telefon markası Realme, Instagram hesabından Reynmen konseri düzenleyerek gençleri evde oturma çağrısında bulunuyor.

21 Mart Cumartesi günü saat 20.30’da Realme Instagram hesabında yayınlanacak konserle birlikte, marka devlet hastanelerine binlerce N95 maske bağışlayacak. Ayrıca Ahbap Platrofmu’nun da etkinliğe dahil olması ile izleyiciler bağışta bulunarak son 15 günde işten çıkarılmış insanlara yardım edilebilecek. Ev konserlerine devam edecek olan Realme, aynı zamanda evde oturan takipçilerine çeşitli sürprizler hazırlayıp hediyeler dağıtacak. Bunlardan biri de Nisan ayında Türkiye’ye gelmesi beklenen Realme’nin yeni serisi Realme 6 modelleri olacak. Canlı yayınlara evinden katılan 3 kişiye bu telefonlardan hediye edilecek.

#benimolayım

#evdekal

https://www.instagram.com/realmeturkey/

https://www.instagram.com/reynmen/

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir