Samsung’dan Diablo Immortal’a Özel Galaxy S22 modeli

Samsung’un farklı markalarla iş birliğine giderek akıllı telefonlarının, akıllı saatlerinin ve kulaklıklarının hudutlu sayıda üretilen özel sürümlerini ürettiğini biliyoruz. Bunlar epeyce ilgi çekerken, Güney Koreli şirketin yeni duyurduğu telefon ise bilhassa oyun severlerin tercih edeceği bir seçenek.

Bilindiği üzere şimdi birkaç gün evvel çok beklenen Diablo Immortal piyasaya çıkmıştı. Bilhassa fanların uzun müddettir heyecanla beklediği oyuna istek beklendiği üzere yüksek olurken, Samsung da bu trendi fırsata çevirmek istemiş ve Blizzard ile iş birliğine giderek ortaya Galaxy S22 Diablo Immortal Edition’ı çıkartmış.

Galaxy S22 Diablo Immortal Edition, oyuna özel bir kutu ile bir arada geliyor. İçinde özel olarak tasarlanmış deri mouse pad, akıllı telefon kılıfı, kablosuz şarj pedi, Diablo Immortal haritası ve Blizzard armağan kartı üzere Diablo Immortal temalı aksesuarlar yer alıyor. Donanımsal açıdansa telefonda rastgele bir yükseltme bulunmuyor.

Galaxy S22 Diablo Immortal Edition, yalnızca 100 adetle hudutlu sayıda üretiliyor ve maalesef sadece Güney Kore’de piyasaya sürülecek.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir