Sevgilinin Kulağına Küpe Olsun Mu?

Sennheiser Momentum True Wireless, Sevgililer Günü’nde hem teknolojik hem de şık bir hediye alternatifi arayanların tercihi olacak. Türkiye’de Bircom distribütörlüğü ile satışa sunulan Sennheiser Momentum True Wireless, kulaktan hiç düşmeyen konforlu ve hafif tasarımı, uzun kullanım süresi, şarj özellikli şık taşıma kutusu ile 12 saate kadar kullanım ve yüksek kalitede ses sunuyor.

Türkiye’de Bircom distribütörlüğü ile satışa sunulan Sennheiser Momentum True Wireless, giyilebilir ses teknolojilerine yeni bir boyut getirmeye hazır. Sevgililer Günü’nde hem teknolojik hem de şık bir hediye vermek isteyenlerin tercihi olan Momentum True Wireless, müziğe hak ettiği kaliteyi vermek isteyenler için üretildi.

Sennheiser Momentum True Wireless
Sennheiser Momentum True Wireless kulaklık

Sevgililer Günü için güzel bir hediye olabilir

Her yıl 14 Şubat’ın yaklaşması ile beraber sevgilileri bir stres sarar. Kafalarda hep aynı soru: acaba sevgilime ne hediye alsam? Eğer sevgiliniz müzik dinlemeyi ve teknolojiyi seviyorsa işte size güzel bir seçenek: Sennheiser Momentum True Wireless.

Kablosuz teknolojilerin son dönemde yükselişe geçmesiyle “mobilite” kavramı artık hayatımızda daha da çok yer almaya başladı. Sıfır kablo ve yüksek kalitede sesi buluşturan Momentum True Wireless, uzun saatler boyunca kullanıma uygun, zorlansa da kulaktan düşmeyen tasarımıyla giyilebilir ses teknolojilerine yeni bir boyut katıyor.

Sennheiser Momentum ailesinin detaylı, sıcak ve dengeli ses karakterine sahip olan Momentum True Wireless, akustik yeteneği ile müzik tutkunlarına unutamayacakları bir müzik deneyimi sunuyor. Kablosuz özgürlüğü şık taşıma kutusunda sunan kulaklık, tek şarjla 4 saat kullanılabiliyor, şarj özellikli kutusu sayesinde ise 8 saatlik bir ek kullanım süresi sunuyor.

Momentum True Wireless, kullanıcısına geniş bir kontrol özgürlüğü sunuyor. Kullanıcı, kulaklığın sağ ve sol kapsüllerine hem dokunarak hem de hafifçe vurarak komutlar verebiliyor. Momentum True Wireless, müzik ve çağrı sesi kontrolü, şarkılar arası geçiş, çağrıları karşılayıp, sonlandırabilme gibi komutları algılayabilme özellikleriyle rakiplerinden farklılaşıyor.

Sennheiser Momentum True Wireless kulaklık sevgililer günü için hediye listelerinde yer alabilir.
Sennheiser Momentum True Wireless kulaklık sevgililer günü için hediye listelerinde yer alabilir.

“Smart Control” uygulamasıyla istediğiniz sesi duyun

Müzik dinlerken yakın çevresinde olan biteni de duymak isteyenleri unutmayan kulaklık, App Store ve Google Play’den indirilebilen “Smart Control” uygulamasıyla tek bir dokunuşla “Transparan Duyma” özelliğini aktif ederek çevrede olan bitenleri kulaklıkları çıkarmadan duymanızı sağlıyor. Uygulama, aynı zamanda kulaklıkların çıkarıldığı anda müzik sesinin otomatik olarak durdurulması gibi seçenekler de sunuyor.

Sesli yardım sistemleri Siri ve Google Asistan desteğine de sahip olan Momentum True Wireless, Türkiye’de Bircom güvencesiyle satışa sunuluyor. Tavsiye edilen satış fiyatı 1.999 TL olan Momentum True Wireless’ı, Bircom’un Kanyon’daki Hifimyfi deneyim mağazasından temin edebilirsiniz.

Peki siz sevgilinize böyle bir hediye alır mıydınız?

Paylaş

One thought on “Sevgilinin Kulağına Küpe Olsun Mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir