TP-Link, Kurumsal Çözümler Takımını Güçlendiriyor

Son yıllarda kurumsal ağ (network) projelerinde atılım yapan ve tercih edilen marka haline gelen TP-Link®, kurumsal çözümler takımını güçlendiriyor. Bilişim dalında network alanında tecrübeli bir isim olan Melih Sayar da TP-Link Türkiye takımına katıldı. Kıdemli Satış Mühendisi olarak TP-Link Türkiye’de misyona başlayan Sayar, kurumların muhtaçlıklarını belirleyerek onlara uygun ağ projeleri geliştirme ve uygun eserleri sunma konusunda TP-Link’in tahlil ortaklarına takviye verecek.

1986 doğumlu olan Melih Sayar, Maltepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Fakültesi’nden mezun oldu. Üniversite öğrenciliğinin son yılından başlayarak pek çok kurumsal network projesinde satış öncesi ve saha gruplarında vazife aldı. Çalışma hayatına 2012 yılında Cemsan’da başlayan Sayar, daha sonra uzun yıllar Merit Bağlantı Teknolojileri A.Ş.’de çeşitli misyonlar aldı. 2018 yılında Neocom Bağlantı Teknolojileri’nde misyona başlayan Sayar, 2020 yılında Acro Teknoloji’ye geçti. Yurtiçi ve yurtdışında pek çok network projesinde vazife yapan Sayar, eğitimden sıhhate turizmden endüstriye farklı kesimlerde pek çok kurumun network altyapısının oluşturulması için çalışan takımlar içinde yer aldı.

TP-Link Türkiye’nin geniş, bol seçenekli kurumsal tahlilleriyle her boyutta kuruma özel ağ projeleri geliştireceklerini söyleyen Sayar, “TP-Link hem eser konusunda argümanlı hem de Türkiye geneline yayılmış tecrübeli bir tahlil ortağı ağına sahip. Emelimiz bu tahlil ortağı ağını daha da genişletmek ve kurumlara uygun maliyetli, kolay kurulan ve meselesiz ağ projeleri oluşturmak” diyor. TP-Link’in eser stoğu açısından da güçlü olduğunu vurgulayan Sayar, “Kurumlara eser temini konusunda meşakkat yaşatmadan, vaat edilen müddette gerçekleştirilen projeler gerçekleştireceğiz” diyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir