Samsung Galaxy S22’den Ön Sipariş Rekoru

Samsung Galaxy S22 serisi ile ilgili sızıntıların ve söylentilerin internette ne kadar agresif formda ortaya çıktığını biliyoruz. Galaxy S22 serisinin büsbütün ilgili neredeyse tüm bilgiler, telefonlar piyasaya sürülmeden çok evvel ortaya çıkmıştı. Bundan ötürü da Samsung fanları, özelliklerinden emin oldukları Galaxy S22 telefonlarını sabırsızlıkla bekliyordu ve görünüşe nazaran Hindistan’daki fanlar da sabırsızlıklarına yenik düştü.

Samsung Hindistan’dan gelen resmi haberlere nazaran, Galaxy S22 serisi yalnızca 12 saat içinde 70 binden fazla ön satış süreci görmüş. Bu elbette şirket için kusursuz bir sayı olurken, Hindistan için de yeni bir rekor manasına geliyor. Hindistan’da 23 Şubat tarihinde ön satışına başlanan Galaxy S22 serisi, birkaç saat içinde tükendi.

Samsung Hindistan Kıdemli Yöneticisi ve Eser Pazarlama Lideri Aditya Babbar hususla ilgili olarak şunları söyledi: “Yeni Galaxy S22 serisine verdikleri ağır ilgiden ötürü tüketicilerimize minnettarız. Galaxy S22 serisi için ön siparişler son derece cüret verici ve bu aygıtları müşterilerimize mümkün olan en kısa müddette ulaştırmaya kararlıyız.

Ön satışı cazip kılan değerli bir nokta ise kuşkusuz telefonun beraberinde gelen avantajlar. Galaxy S22 Ultra için ön sipariş veren Hindistan kullanıcıları Galaxy Watch 4′ü 2.999 INR karşılığında alırlarken, saatin orjinal fiyatı 26.999 INR. Öte yandan kampanya kapsamında sunulan bir başka eser ise Galaxy Buds 2. Bunu da tekrar 11 bin 999 INR yerine 999 INR karşılığında satın alabiliyorlar.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir