“Vodafone Red Kontrol” ile İşletmelerin Maliyeti De Verimliliği De Kontrol Altında

İşletmelerin dijital iş ortağı olma vizyonuyla çalışan Vodafone Business,Red Kontrol” ürünleriyle, verimlilik artışına katkı sağlıyor ve maliyet kontrolüne destek veriyor. “Personel Verimliliği Takip Yönetimi”, “Makine Yönetimi” ve “Enerji Yönetimi”nden oluşan Red Kontrol ürünleri ile işletmeler artık üretim tesislerini 7/24 uzaktan takip edebiliyor.

İşletmeler, Red Kontrol çatısı altında yer alan “Personel Verimliliği Takip Yönetimi” ile çalışanlarının üretimde zamanlarını nasıl yönettiğini ölçebiliyor. Bu sayede üretim ve verimlilik artışı sağlanabiliyor. “Makine Yönetimi” ise işletmelere, makinelerin anlık olarak üretim performansını takip etme olanağı tanıyor. Böylece üretimde artış sağlanırken, makine bakım maliyetleri aşağı çekilebiliyor. “Enerji Yönetimi”nde ise işletmeler, üretimde kullanılan makinelerin elektrik tüketimlerini takip ederek maliyet avantajı sağlayabiliyor.

Red Kontrol ürünleri, işletmelerin ihtiyaçlarını anlayıp, o ihtiyaçlara özel olarak tasarlanıyor ve tüm hizmetler Vodafone uzmanlığı ile veriliyor. Bu çözümler sayesinde yöneticiler, işletmelerine 7/24 uzaktan müdahale edebilme şansı da elde ediyor.

Meltem Bakiler Şahin: “İşletme sahipleri Red Kontrol ile verimliliği artırıyor, maliyetleri düşürüyor”

Red Kontrol sistemi sayesinde tek bir uygulama üzerinden tüm üretim sisteminin uçtan uca takip edilebildiğini vurgulayan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: “Vodafone Business ile her büyüklükteki işletmeyi iş ortağımız olarak görüyor, onlar için heyecan verici yeni olasılıkları hayata geçirmeye çalışıyoruz. Red Kontrol çözümümüz de bu bakış açısı ile ortaya çıktı.

Tüm dünyanın içinden geçtiği ekonomik zorluklar, işletmeler için tasarruf, kontrol ve denetimi artık zaruri birer ihtiyaç haline getirdi. Özellikle üretim yapan işletmeler, rekabet edebilmek için maliyetlerini azaltmak ve verimliliklerini artırmak zorundalar. Biz de dijital iş ortakları olarak bu ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına Red Kontrol ürünlerimizi devreye aldık. Örneğin, 1.200’e yakın personelin çalıştığı Vodafone müşterisi olan bir tekstil şirketi, ‘Personel Verimliliği Takip Yönetimi’ ile üretim verimliliğinde %20’lik artış sağladı. Bununla birlikte, işletmede fazla mesai ihtiyacı da %30 azaldı. ‘Makine Yönetimi’ çözümünü kullanan bir Vodafone müşterisi, operatör molaları, hammadde sevkıyatı ve makine arızalarını daha iyi yönetmeye başladığı için verimliliğini %20 artırdı. Gıda sektöründe faaliyet gösteren bir Vodafone müşterisi ise ‘Enerji Yönetimi’ çözümümüzü kullanarak soğuk zincir denetimi, klima takibi ve aydınlatma izleme ile elektrik tüketimini %15 azalttı. Firma bu sayede, daha çevreci bir yapıya kavuşurken, aynı zamanda tasarruf sağladı.

Red Kontrol’ü geliştirirken Türkiye dinamiklerine ve çalışma şartlarına hakim olan yerli ve milli çözüm ortakları ve ürünlerden faydalandık. Bunun, müşterilerimiz olan işletmelerin Red Kontrol ile elde ettiği pozitif sonuçlarda doğrudan etkili olduğunu görüyoruz. Önceliğimiz Red Kontrol ile dijitalleşmenin sunduğu çözümlerle işletmelerin işlerini geliştirebilmeleri ve rekabetin gerisinde kalmaksızın hep bir adım önde olabilmeleri. Yaptıkları üretimle Türkiye ekonomisine can veren işletmelerin, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak yeni ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz.”

Paylaş

2 thoughts on ““Vodafone Red Kontrol” ile İşletmelerin Maliyeti De Verimliliği De Kontrol Altında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir