WeMeet Europe 2019 Başladı

Geçtiğimiz Ocak ayında Malezya Kuala Lumpur’da gerçekleştirilen WeMeetAsia 2019’un ardından bugün de Portekiz’in Lizbon kentinde WeMeet Europe 2019 etkinliği başladı.

250 katılımcı, 25’den fazla konuşmacı, 40’dan fazla ülkeden operatörün katıldığı WeMeet Europe 2019 son derece verimli toplantılara sahne oluyor.

WeMeet Europe 2019 ilk gününde neler konuşuldu?

Etkinliğin ilk gününde açılış konuşması WeDo Technologies Pazar Strateji Danışmanı Tony Poulos gerçekleştirdi.

Açılışın ardından yapılan oturumda CEO Rui Paiva ile Pazarlama ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CMO) Bernardo Lucas da şirketin vizyon ve stratejisini kırktan fazla ülkeden gelen davetlilerle paylaştı.

WeDo Technologies gelir güvencesi ve sahtekarlık önleme hizmeti sunduğu yazılım ürünü RAID’in en güncel versiyonu olan RAID8.1’i tanıttı.

Yeni sürümle birlikte; operatörler risklere karşı gerçek zamanlı iş modelleri oluşturarak hem kendi güvenliklerini hem de müşterilerinin güvenliklerini sağlayabilecekler.

Etkinliğin temel konuları:

  • Yapay zeka
  • Makine öğrenmesi
  • 5G
  • IOT
  • Blockchain vb. güncel teknolojik gelişmeler ve yenilikler kapsamında WeDo Technologies’in geliştirdiği yazılım çözümleri olarak yer aldı.
British Telecom Strateji ve Risk Yönetimi Direktörü Andreas Manolis

British Telecom (BT) da etkinlikte yer aldı

British Telecom Strateji ve Risk Yönetimi Direktörü Andreas Manolis, WeDo Labs ve British Telecom iş birliği ile geliştirilen ileri analitik çözümlerinin 5G ve IOT teknolojileriyle gelen risklere karşı hazır olduğunu ve oluşturulan sinerjinin sektöre ivme ve büyüme kazandıracağını paylaştı.

Andreas Manolis, “5G potansiyelini ortaya çıkarmak için, bağlantı sağlayıcıdan, dijital ortağa geçiş yapan 5G işletim modelini benimsememiz gerekiyor” dedi. 

Etkinlikle ilgili bilgiler #WeMeetEurope19 etiketiyle sosyal medyada yer alıyor.

Paylaş

One thought on “WeMeet Europe 2019 Başladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir